Termin odbioru mieszkań w inwestycji Ogrody Lubocza

Forum dla przyszłych mieszkańców inwestycji osiedla Ogrody Lubocza koło Krakowa, które buduje deweloper April Development. Wybór mieszkania, ceny, opinie, budowa bloku i sprawy mieszkańców - zapraszamy do dyskusji.
jamal_07
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2018, 14:55

Termin odbioru mieszkań w inwestycji Ogrody Lubocza

Postautor: jamal_07 » 29 mar 2019, 18:32

Witam. Dzisiaj dostaliśmy informację od p. Gibuły, iż przewidywany termin odbioru mieszkań to nie wcześnieniej niż lipiec.


Robertpc5
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2019, 18:51

Re: Termin odbioru mieszkań w inwestycji Ogrody Lubocza

Postautor: Robertpc5 » 29 mar 2019, 18:54

W środę dzwoniłem do p. Gibuły i twierdził że w połowie kwietnia zaczynają z kostką i do końca czerwca się wyrobią

Ilona123
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:53

Re: Termin odbioru mieszkań w inwestycji Ogrody Lubocza

Postautor: Ilona123 » 14 cze 2019, 12:10

Witam
A czy rozmawiał Pan o planowanym oddaniu coś mówili ?


frater25
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:40

Re: Termin odbioru mieszkań w inwestycji Ogrody Lubocza

Postautor: frater25 » 15 cze 2019, 19:04

Witam Wszystkich. wszystkim powiedzieli to samo, Początek Lipca, z tego co się orientuję i patrząc z perspektywy budowlańca i właściciela mieszkania na osiedlu
Sprawa wygląda tak że Kostkę kładą panowie z Ukrainy i Polacy, Dzisiaj tam byłem i z tego co widać hmmmm nie zapowiada się na początek Lipca, ogródki rozkopane, Teren słabo odwodniony stoi woda mimo upału, Kostka pozostawia wiele do życzenia mam nadzieje że to poprawią, Jeśli ktoś chcę szczegółowe Wiadomość to Priv jestem na budowie dzień w dzień mam też zdjęcia z przeprowadzonych prac. Pozdrawiam

Arczer
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 11:12

Re: Termin odbioru mieszkań w inwestycji Ogrody Lubocza

Postautor: Arczer » 19 cze 2019, 13:37

Witam wszystkich też jestem jednym z właścicieli mieszkania może spróbujemy wspólnie aby klucze zostały nam przekazane w lipcu na początku oczywiście z brakiem możliwości zamieszkania napiszemy wspólne oświadczenie że chcemy już zacząć pracę wykonczeniowe w razie jakiś pytań proszę o kontakt telefoniczny mój numer telefonu to 530824525



Wróć do „Ogrody Lubocza od April Development - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość