Brak tynków w łazience w nowym mieszkaniu od dewelopera - Kliny Zacisze od Atal

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie na Kliny Zacisze, które buduje deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Mar G
Posty: 3130
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Brak tynków w łazience w nowym mieszkaniu od dewelopera - Kliny Zacisze od Atal

Postautor: Mar G » 05 paź 2020, 12:07

qwerty123@ pisze:ogólnie nie tak źle
z poważnych otwory drzwiowe za wysoko na 214cm , i jakieś tam okucie przy balkonie do poprawienia,
ogolnie porażka jest z łazienkami nie tynkowana no ale trudno bylo wiadomo ze tak bedzie,
katy piony w miare okna tez nie porysowane

u was jak odczucia

przepraszam, że się wtrącam z innej inwestycji A. - ale też początkowo mnie łazienka mierziła i badałem temat.
dla poprawy nastroju nawet na forum Muratora pojawia się często sugestia, że to lepsze rozwiązanie

forum.muratordom.pl/showthread.php?105396-potrzebna-opinia-w-sprawie-wyko

Ps. Nawet Echo Pod Wilgą nie tynkowało - a to inna półka. można bezpośrednio okładać ściany po zaizolowaniu.


klin
Posty: 59
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:20

Re: Brak tynków w łazience w nowym mieszkaniu od dewelopera - Kliny Zacisze od Atal

Postautor: klin » 07 paź 2020, 0:51

Też bym się tym nie przejmował, jak pytałem ludzi od wykończeniówki, to twierdzili, że tak będzie nawet lepiej, niż gdyby mieli później działać na tynkach :) Nie ma się czym przejmować, to akurat najmniejszy problem.

Carlaine-C1
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:04

Re: Brak tynków w łazience w nowym mieszkaniu od dewelopera - Kliny Zacisze od Atal

Postautor: Carlaine-C1 » 09 paź 2020, 15:06

Jaki macie pomysł na remont łazienki? Podwieszacie sufit? Płytki po całości ścian? Mnie przeraziły te wszystkie kable od prądu wiszące luzem, chyba trzeba będzie dać płytę regipsową żeby to jakoś schować to samo z geberitem.



Wróć do „Kliny Zacisze Kraków od Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości