Parkowanie na osiedlu / gdzie parkować samochód - Kliny Zacisze Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie na Kliny Zacisze, które buduje deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Carlaine-C1
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:04

Parkowanie na osiedlu / gdzie parkować samochód - Kliny Zacisze Kraków

Postautor: Carlaine-C1 » 08 paź 2020, 12:22

Hej,

Orientujecie się jak teraz wygląda sytuacja z parkowaniem na osiedlu? Czy jest gdzieś prywatny parking w pobliżu?
Nie jestem w gronie osób którzy kupili mieszkanie powyżej 50 metrów i mieli opcje wykupienia miejsca w garażu podziemnym :( Pewnie przy kolejnych odbiorach następnych 2 etapów będzie coraz gorzej z parkowaniem.


klin
Posty: 59
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:20

Re: Parkowanie na osiedlu / gdzie parkować samochód - Kliny Zacisze Kraków

Postautor: klin » 08 paź 2020, 14:11

Jak na razie, to jeszcze sprawa parkowania na osiedlu jest nieuregulowana, pewnie jakiś czas da się parkować na chodnikach / przy chodnikach (choć nie jestem długoterminowo zwolennikiem takiego rozwiązania). Później pewnie wprowadzi się strefę zamieszkania na osiedlu. A jeżeli ktoś wie, gdzie blisko osiedla jest jakiś parking do wynajęcia, to też chętnie przygarnę taką informację.

klin
Posty: 59
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:20

Re: Parkowanie na osiedlu / gdzie parkować samochód - Kliny Zacisze Kraków

Postautor: klin » 08 paź 2020, 14:11

No i jeszcze trzeba będzie jeszcze jakoś rozwiązać parkowanie gości, czasem ktoś będzie nas odwiedzał, nie wiem gdzie można im polecić zostawienie samochodu. Pod Lidlem? Gdzie jeszcze by można?


Carlaine-C1
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:04

Re: Parkowanie na osiedlu / gdzie parkować samochód - Kliny Zacisze Kraków

Postautor: Carlaine-C1 » 08 paź 2020, 17:31

Chyba najbliżej pod kościołem :P
Spod Lidla jest kawałek, bliżej jest stokrotka.
Szkoda że nie pomyśleli chociaż o kilkunastu miejscach na zewnątrz nawet odpłatnych dla tych co kupili mniejsze mieszkania. Już po ptokach :roll:

klin
Posty: 59
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:20

Re: Parkowanie na osiedlu / gdzie parkować samochód - Kliny Zacisze Kraków

Postautor: klin » 12 paź 2020, 22:59

Carlaine-C1 pisze:Chyba najbliżej pod kościołem :P
Spod Lidla jest kawałek, bliżej jest stokrotka.
Szkoda że nie pomyśleli chociaż o kilkunastu miejscach na zewnątrz nawet odpłatnych dla tych co kupili mniejsze mieszkania. Już po ptokach :roll:

A nie ma ograniczeń pod Stokrotką albo Lidlem odnośnie długości parkowania? To chyba nie będzie specjalnie dobre rozwiązanie.

Jeśli chodzi o ogólnodostępne miejsca postojowe wybudowane w ramach inwestycji, to to nie rozwiązywałoby problemu. Po prostu parkowaliby na nich na stałe ci, którzy nie mają swojego miejsca postojowego lub mają dwa samochody na jedno miejsce.



Wróć do „Kliny Zacisze Kraków od Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość