Niszczenie bloku i poszanowanie części wspólnych na osiedlu - Kliny Zacisze Kraków

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie na Kliny Zacisze, które buduje deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
qwerty123@
Posty: 23
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:58

Niszczenie bloku i poszanowanie części wspólnych na osiedlu - Kliny Zacisze Kraków

Postautor: qwerty123@ » 12 gru 2020, 10:56

najbardziej mnie wkuri@#ia jak pan fachowiec przy mnie jeb@l poziomica i zrysowal sciane elewacji to obrazony jak mu zwrocilem uwage popaprancy


klin
Posty: 59
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:20

Re: Niszczenie bloku i poszanowanie części wspólnych na osiedlu - Kliny Zacisze Kraków

Postautor: klin » 12 gru 2020, 21:03

qwerty123@ pisze:najbardziej mnie wkuri@#ia jak pan fachowiec przy mnie jeb@l poziomica i zrysowal sciane elewacji to obrazony jak mu zwrocilem uwage popaprancy

Niestety, budowlańcy mają gdzieś blok i to, jak on wygląda, bo przecież to nie ich i oni nie będą w tym mieszkać. Zdarza się, że robią kiepskie rzeczy, jak ogarnianie potrzeb fizjologicznych gdzieś na klatkach, w pod schodami. Wyrzucanie niedopałków za okno / balkon, to niestety też u nich standard, jakby był problem wziąć na to jakiś słoik albo butelkę. Generalnie trzeba go było ścigać za to bardziej dobitnie. Ale i tak spoko, że chociaż zwróciłeś uwagę. Myślę, że po okresie wykańczania mieszkań, i tak klatki będą do odmalowania.



Wróć do „Kliny Zacisze Kraków od Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość