Uciążliwość pociągów / linii kolejowej dla osiedla Przy Mogilskiej od Develia

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej, które buduje deweloper Develia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum
iti
Posty: 1136
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Uciążliwość pociągów / linii kolejowej dla osiedla Przy Mogilskiej od Develia

Postautor: iti » 02 cze 2020, 9:44

Ostatnio przechodzą Mogilską, byłem akurat pod wiaduktem kolejowym, jak przejeżdżał przez niego pociąg, chyba pusty z elektrociepłowni w Łęgu. Muszę przyznać, że huk był bardzo nieprzyjemny. Zastanawiam się czy będzie to bardzo uciążliwe dla mieszkańców osiedla. Co prawda te bloki nie sa najbliżej linii kolejowej, raczej w drugiej linii zabudowy, ale jednak jest to głośne. Jakie macie z tym doświadczenia?


Mags
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2020, 18:35

Re: Uciążliwość pociągów / linii kolejowej dla osiedla Przy Mogilskiej od Develia

Postautor: Mags » 06 cze 2020, 18:38

Mieszkam w Mogilska Tower okna mam na stronę Osiedla przy Mogilskiej i muszę powiedzieć, że pociągi słyszę sporadycznie. Dużo bardziej uciążliwa jest myjnia, ciągły szum - całą dobę. Koszmarne.
Czy ktoś wie coś o tym czy myjnia zostanie tu na dłużej? Kiedy już zostaną oddane bloki Osiedla przy Mogilskiej? Jeden z nich ma okna na myjnię, tam będzie tragedia.

painkar
Posty: 80
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:17

Re: Uciążliwość pociągów / linii kolejowej dla osiedla Przy Mogilskiej od Develia

Postautor: painkar » 07 sie 2020, 14:46

Pierwsze dwa bloki będa oddanew ll kwartale 2021. Kolejny etap pewnie za 2-3 lata.Mam kupione mieszkanie od strony torów ale nie obawiam się halasu związanym wlaśnie z pociągami bo sama mieszkam teraz obok ruchliwych torów i idzie się przyzwyczaić .. Sama ciekawa jestem co z ta myjnia czy ona zostanie czy ja przeniosa. Gesta zabudowa mieszkalna zrobila sie w tym rejonie ..


borkas
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2023, 21:43

Re: Uciążliwość pociągów / linii kolejowej dla osiedla Przy Mogilskiej od Develia

Postautor: borkas » 01 wrz 2023, 21:47

Hej, podzielicie się spostrzeżeniami na temat uciążliwości pociągów, po takim okresie od oddania budynku? ;)



Wróć do „Przy Mogilskiej Osiedle (Kraków) od Develia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości