Osiedle przy Mogilskiej w Krakowie (deweloper Develia) - zdjęcia i opinie o osiedlu

Forum przeznaczone dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Osiedle Przy Mogilskiej, które buduje deweloper Develia. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum
Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Osiedle przy Mogilskiej w Krakowie (deweloper Develia) - zdjęcia i opinie o osiedlu

Postautor: Master » 24 paź 2023, 12:20

Wygląda na to, że skończyli to już budować, tj. Osiedle przy Mogilskiej. To chyba jeszcze LCC ogarniało, a skończyła Develia, nie wiem ile zmienili w projekcie, czy coś w ogóle, ale możemy już ocenić, jak wyszło.


Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Osiedle przy Mogilskiej w Krakowie (deweloper Develia) - zdjęcia i opinie o osiedlu

Postautor: Master » 24 paź 2023, 12:24

I moim zdaniem wyszło całkiem słabo, jak możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej:

Obrazek

Muszę się kiedyś przejść i zrobić więcej zdjęć z centrum osiedla.

Stacja (wiem, była i jest), dużo wybetonowanej przestrzeni, te bloki z tymi akcentami czerwonymi zupełnie nie pasujące do tego, co jest w okolicy.

Ciekawe, ile osób kupiło tam mieszkania, żeby w nich zamieszkać, ale mam wrażenie, że to nie był pierwszy wybór.

Jak się Wam podoba, jak się Wam podoba? Moim zdaniem jest jeden plus, dobrze wpisało się w okolicę, w której nic do siebie nie pasuje, to po prostu kolejny nie pasujący element : )
Ostatnio zmieniony 13 lis 2023, 11:34 przez Master, łącznie zmieniany 2 razy.

Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Osiedle przy Mogilskiej w Krakowie (deweloper Develia) - zdjęcia i opinie o osiedlu

Postautor: Master » 13 lis 2023, 11:13

Trochę zdjęć w takim razie z wnętrza osiedla, od drugiej strony.

Obrazek

Duże to, jak reszta zabudowy dookoła.

Obrazek

Architektura, wydaje się, że mogłaby być lepsza.


Master
Posty: 742
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Osiedle przy Mogilskiej w Krakowie (deweloper Develia) - zdjęcia i opinie o osiedlu

Postautor: Master » 13 lis 2023, 11:14

Jak na razie, to chyba jest to jeszcze na etapie wykańczania mieszkań.

Obrazek

Jak wrażenia, dobrze się Develia spisała? Przy odbiorach mieszkań nie było jakichś większych problemów?

voyager
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:13

Re: Osiedle przy Mogilskiej w Krakowie (deweloper Develia) - zdjęcia i opinie o osiedlu

Postautor: voyager » 29 lis 2023, 14:50

To ja jeszcze dorzucam jakieś zdjęcia z części wspólnych.

Obrazek

Tu dosyć estetycznie to wygląda, tylko te białe panele, oby tylko nie zabrali się z nie wandale.

voyager
Posty: 118
Rejestracja: 11 mar 2016, 11:13

Re: Osiedle przy Mogilskiej w Krakowie (deweloper Develia) - zdjęcia i opinie o osiedlu

Postautor: voyager » 29 lis 2023, 14:51

A tu windy, podwójne, ale też budynek jest całkiem wysoki.

Obrazek

Tylko te białe skrzynki zamontowane pod sufitem, tak sobie wyglądają.



Wróć do „Przy Mogilskiej Osiedle (Kraków) od Develia - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości