
Kojarzycie może, czy wprowadziły się tam już jakieś firmy, przynajmniej do pierwszego?

tomcyja pisze:Wie ktoś może kiedy będą realizowane kolejne etapy ?
Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości