Budowa hotelu z garażem podziemnym / wyburzenie salonu meblowego (ul. Andersa Kraków) / Bryksy Andersa - opinie na forum
Re: Budowa hotelu z garażem podziemnym / wyburzenie salonu meblowego (ul. Andersa Kraków) / Bryksy Andersa - opinie na f
Przeglądając Internet i powiązania Prezesa firmy Bryksy ze spółką STAYBUDDY Sp z o.o można łatwo wywnioskować, że powstaje tam Akademik pod nazwą STAYBUDDY (już nawet istnieje strona internetowa), więc żadnego sklepu meblowego nie spodziewałbym się tam tylko pewnie coś typu Żabka
Re: Budowa hotelu z garażem podziemnym / wyburzenie salonu meblowego (ul. Andersa Kraków) / Bryksy Andersa - opinie na f
A był ktoś w tej okolicy ostatnio? Na jakim etapie jest budowa hotelu przy Andersa w Krakowie? Budynek ma już elewację, a jeśli tak, to jak to wyszło finalnie?
Re: Budowa hotelu z garażem podziemnym / wyburzenie salonu meblowego (ul. Andersa Kraków) / Bryksy Andersa - opinie na f
No i zamiast sklepu meblowego przy Andersa w Krakowie mamy nowy hotel / akademik.

Tak wyszedł ten budynek finalnie.

Szału nie ma, ale pewnie gorzej też mogło to wyglądać.

Tak wyszedł ten budynek finalnie.

Szału nie ma, ale pewnie gorzej też mogło to wyglądać.
Re: Budowa hotelu z garażem podziemnym / wyburzenie salonu meblowego (ul. Andersa Kraków) / Bryksy Andersa - opinie na f
Na pewno dosyć duże to wyszło i do tego całkiem blisko ulicy.

Pewnym plusem jest to, że na parterze mają być chyba lokale usługowe, więc być może jakichś usług w okolicy przybędzie.

Tu widać, że nadbudowali nawet wjazd, chyba też na sąsiednie działki, ale po co zostawiać tyle miejsca na górze, jak z tego też można jakieś metry kwadratowe wycisnąć?

Pewnym plusem jest to, że na parterze mają być chyba lokale usługowe, więc być może jakichś usług w okolicy przybędzie.

Tu widać, że nadbudowali nawet wjazd, chyba też na sąsiednie działki, ale po co zostawiać tyle miejsca na górze, jak z tego też można jakieś metry kwadratowe wycisnąć?
Re: Budowa hotelu z garażem podziemnym / wyburzenie salonu meblowego (ul. Andersa Kraków) / Bryksy Andersa - opinie na f
Elewacja raczej nudnawa, bez wodotrysków.

Za to pojawiły się wstawki z jakiegoś szlachetniejszego tynku, albo to jakieś takie okładziny, które mają go imitować.

Deweloper Bryksy chyba często robi to na swoich inwestycjach.

Za to pojawiły się wstawki z jakiegoś szlachetniejszego tynku, albo to jakieś takie okładziny, które mają go imitować.

Deweloper Bryksy chyba często robi to na swoich inwestycjach.
Re: Budowa hotelu z garażem podziemnym / wyburzenie salonu meblowego (ul. Andersa Kraków) / Bryksy Andersa - opinie na f
I jeszcze widok z drugiej strony ul. Andersa na nowy budynek.

Robotę jednak robią te drzewa na pasie zieleni i to, że ta ulica jest faktycznie szeroką aleją. Mieli rozmach jednak, jak to projektowali.

Robotę jednak robią te drzewa na pasie zieleni i to, że ta ulica jest faktycznie szeroką aleją. Mieli rozmach jednak, jak to projektowali.
Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości