
Moim zdaniem, to oby jak najdłużej tych ograniczeń nie przywracali, bo chyba nie po to buduje się nowe drogi, żeby do tego robić też na nich korki.
Postautor: korniszon » 16 cze 2026, 10:44

Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości