Odkryte baseny w Borku Fałęckim „Krakowianka” / zniszczone beseny w Krakowie

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
iti
Posty: 252
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Odkryte baseny w Borku Fałęckim „Krakowianka” / zniszczone beseny w Krakowie

Postautor: iti » 14 maja 2018, 0:40

Pogoda letnia, nie mielibyście ochoty posiedzieć nad odkrytym basenem w przyjemnych okolicznościach, popluskać się w wodzie, skorzystać ze słońca itp.? Jeszcze nie tak dawno temu była taka możliwość w Borku Fałęckim, gdzie znajdowały się odkryte baseny Krakowianka. Niestety kompleks najlepsze lata ma już za sobą, mniej więcej w połowie lat dwutysięcznych został zamknięty, zdaje się, że spory wpływ na to miała sytuacja prawna terenów, na których się znajdował.

Obrazek

Tu widać na przykład 4 zbiorniki, może w nich znajdowała się woda basenowa, a może to były jakieś filtry. W każdym razie robią wrażenie, zwłaszcza w takiej scenerii.

Obrazek

Była i zjeżdżalnia w kompleksie basenowym, może nie jakaś bardzo duża, ale jednak i takie atrakcje dało się tam znaleźć :)

Obrazek

Brodziki dla dzieci.

Obrazek

No i wreszcie spory basen pływacki ze stanowiskami do skoków :)


ragar
Posty: 283
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Odkryte baseny w Borku Fałęckim „Krakowianka” / zniszczone beseny w Krakowie

Postautor: ragar » 14 maja 2018, 0:42

Szkoda, że tak to teraz wygląda, bo jednak mogłaby to być spora atrakcja, a lato nam się w tym roku nieźle wydłużyło :)Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości