Park Ogród nad Sudołem - zdjęcia / informacje i opinie na forum

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Park Ogród nad Sudołem - zdjęcia / informacje i opinie na forum

Postautor: robcio » 12 kwie 2021, 23:02

Nie znalazłem takiego tematu to dodaję.

W dzielnicy 3 (Prądnik Czerwony) początkiem kwietnia oddano do użytku mieszkańcom Krakowa nowy park „Ogród nad Sudołem” (okolice ulicy Naczelnej i kościoła św Jana Chrzciciela przy ulicy Dobrego Pasterza)

Teren nie jest może imponująco duży, ale znalazło się miejsce na plenerowe leżaki, plac zabaw, kilka stolików z szachami (trzeba przynieść swoje pionki), boisko trawiaste do siatkówki, stoły do pingponga, trochę sprzętów z kategorii siłownia na świeżym powietrzu, oczywiście ławki, kilka huśtawek dla dużych i małych w stylu huśtawki ogrodowej czy tarasowej.


megi
Posty: 730
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Park Ogród nad Sudołem - zdjęcia / informacje i opinie na forum

Postautor: megi » 12 kwie 2021, 23:52

robcio pisze:W dzielnicy 3 (Prądnik Czerwony) początkiem kwietnia oddano do użytku mieszkańcom Krakowa nowy park „Ogród nad Sudołem” (okolice ulicy Naczelnej i kościoła św Jana Chrzciciela przy ulicy Dobrego Pasterza)

Właśnie doszły mnie też słuchy o tym, ale jakoś nie po drodze mi tam na co dzień. Jak to wygląda, ładnie zrobione, może wrzucisz jakieś zdjęcia na forum?

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Park Ogród nad Sudołem - zdjęcia / informacje i opinie na forum

Postautor: robcio » 13 kwie 2021, 7:44

Postaram się coś wrzuci na dniach :)


robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Park Ogród nad Sudołem - zdjęcia / informacje i opinie na forum

Postautor: robcio » 18 kwie 2021, 14:52

Obiecane zdjęcia z nowego parku :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Park Ogród nad Sudołem - zdjęcia / informacje i opinie na forum

Postautor: robcio » 18 kwie 2021, 15:02

megi pisze:
robcio pisze:W dzielnicy 3 (Prądnik Czerwony) początkiem kwietnia oddano do użytku mieszkańcom Krakowa nowy park „Ogród nad Sudołem” (okolice ulicy Naczelnej i kościoła św Jana Chrzciciela przy ulicy Dobrego Pasterza)

Właśnie doszły mnie też słuchy o tym, ale jakoś nie po drodze mi tam na co dzień. Jak to wygląda, ładnie zrobione, może wrzucisz jakieś zdjęcia na forum?

Pojawiła się możliwa pogoda na ich wykonanie to wrzucam zdjęcia :)

megi
Posty: 730
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Park Ogród nad Sudołem - zdjęcia / informacje i opinie na forum

Postautor: megi » 18 kwie 2021, 21:18

robcio pisze:Obiecane zdjęcia z nowego parku :)

Super zdjęcia, dzięki za wrzucenie, zachęciłeś mnie do tego, żeby się tam osobiście wybrać. Patrzą na to:

Obrazek

To park chyba całkiem obszerny jest. I ten paw bardzo mi się podoba.

Obrazek

Trochę przypomina rzeźby Bronisława Chromego, które były (albo są nadal) eksponowane w Parku Decjusza.

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Park Ogród nad Sudołem - zdjęcia / informacje i opinie na forum

Postautor: robcio » 19 kwie 2021, 0:49

Tam w mojej galerii jest tez zdjęcie tabliczki do tego pawia :d to jest dzieło Pana Chromego



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości