3stronny pisze: nie lepiej lokować coś takiego np. w sąsiedztwie elektrociepłowni, na terenach po Kombinacie albo na Rybitwach?
Nie widziałem widokówki z Krakowa z okolicami Dobrego Pasterza a zaraz sie okaże, że to jakieś szczególnie cenne tereny:)
Chłopie wyluzuj, to nie sanatorium ani nie zabytkowe czy architektoniczne centrum. Tam w sąsiedztwie jest chyba wszystko co się da wymyślić: domki jednorodzinne, bloki PRL z wielkiej płyty, centrum handlowe, aquapark, biurowce, nowe bloki, wysokie i niskie...czego tam nie ma? Takie coś też się zmieści i zapewne przyda, bo tam gdzie to chcą postawić nic ciekawego nie ma, oprócz hałasu i smrodu z Bora. Zresztą proponowałbym się wstrzymać z ocenami jak to wpłynie na optykę okolicy jak już skończą.





