
A tu jeszcze takie hece na ulicy Krzesławickej, przez którą także przebiega ta linia tramwajowa.

Trwa tam właśnie palowanie, żeby umocnić skarpę przy jednym z bloków, które się tam znajdują, no bo kto by się tam spodziewał, że ona tam jest?






Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości