
Chyba ktoś o nie nie zadbał odpowiednio, bo część z nich usycha albo już uschło.

Być może na takie worki z wodą, to już jest za późno w wielu przypadkach.
Postautor: iti » 15 cze 2026, 21:34


Postautor: iti » 15 cze 2026, 21:36


Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości