Przystanek kolejowy Kraków Olsza - czy jest przydatny / przebudowa / opinie i zdjęcia

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
MarcinJ
Posty: 438
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Przystanek kolejowy Kraków Olsza - czy jest przydatny / przebudowa / opinie i zdjęcia

Postautor: MarcinJ » 31 gru 2020, 9:34

Wyjaśni ktoś może, jak wygląda sprawa przystanku kolejowego Kraków Olsza, czy tam się zatrzymują jakieś pociągi i da się nimi gdzieś dojechać dalej? Czy to tylko taki pic na wodę?

Obrazek

Wszystko to wygląda dosyć prowizorycznie, zastanawiam się czy będzie kiedyś robiona stacja kolejowa Kraków Olsza. Ktoś może zna jakieś plany, czy przystanek stąd zniknie? W ogóle, to korzystają z niego jacyś ludzie, którzy jeżdżą pociągiem z Olszy?


iti
Posty: 1169
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Przystanek kolejowy Kraków Olsza - czy jest przydatny / przebudowa / opinie i zdjęcia

Postautor: iti » 31 gru 2020, 9:48

Czasem tamtędy przechodzę, nigdy nie widziałem na tym przystanku kolejowym jakiegoś większego ruchu, ale może źle trafiałem... Za to kiedyś widziałem na nim jakiś pociąg osobowy. Ale poważniej, to nie wiem czy to jest jakoś masowo wykorzystywane, chociaż dobrze by było, gdyby pociągi po takich torach śmigały, jak tramwaje ; )



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości