Rewitalizacja i remont Parku Skalskiego w Krakowie - Czyżynach - zdjęcia / informacje / opinie

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
iti
Posty: 1170
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Rewitalizacja i remont Parku Skalskiego w Krakowie - Czyżynach - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: iti » 21 lut 2021, 21:59

Nie wiem czy widzieliście, ale ruszył remont Parku Skalskiego w Czyżynach, czyli położonego po sąsiedzku osiedla Dywizjonu 303, a chyba nawet na jego terenie, choć oczywiście park jest miejski.

Obrazek

Na pierwszy ogień idzie remont alejek, które w wielu miejscach były w opłakanym stanie.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2021, 12:17 przez iti, łącznie zmieniany 1 raz.


iti
Posty: 1170
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Rewitalizacja i remont Parku Skalskiego w Krakowie - Czyżynach - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: iti » 21 lut 2021, 22:00

I tu jeszcze jedno zdjęcie:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 maja 2021, 12:17 przez iti, łącznie zmieniany 1 raz.

Jimbo
Posty: 7
Rejestracja: 02 mar 2020, 9:04

Re: Rewitalizacja i remont Parku Skalskiego w Krakowie - Czyżynach - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Jimbo » 03 mar 2021, 11:26

Kopią i coś tam orają przy tych alejkach. Najbardziej niedorzeczne jest, że zaczęli przed nadejściem zimy i przez okres, aż do ostatnich roztopów przejścia w poprzek parku były niemal nieczynne, bo wykonawca pozostawił głębokie koryta pełne błota. Organizacja godna pożałowania.


iti
Posty: 1170
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Rewitalizacja i remont Parku Skalskiego w Krakowie - Czyżynach - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: iti » 09 maja 2021, 12:16

Remont chyba mocno się przeciąga, nie wiem czy nie było jakiś problemów z wykonawcą.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz zabrali się za robotę na poważniej, tylko pewnie skończą, jak skończy się sezon na siedzenie w parku.

czang
Posty: 206
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Rewitalizacja i remont Parku Skalskiego w Krakowie - Czyżynach - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: czang » 28 kwie 2022, 10:25

Park Skalskiego wygląda nieco lepiej po tych pracach, przynajmniej alejki są równe, są ławki i kosze na śmieci. Tylko jak dla mnie, to ten park jest nieco ziemny, jak na drzewach są liście. Zobaczyłbym tam chętnie jakąś polanę lepiej nasłonecznionej.

czyzy
Posty: 219
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Re: Rewitalizacja i remont Parku Skalskiego w Krakowie - Czyżynach - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: czyzy » 19 wrz 2022, 10:14

Jak dla mnie, jeśli chodzi o Park Skalskiego w Krakowie, to jest zdecydowanie lepiej, niż jeszcze kilka lat temu. Mogliby gdzieś tam zrobić jakiś większy kawałek odkrytego terenu z trawą, może jakimi niższymi krzewami.



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości