Biurowce Cystersów Kraków od Fitech Sp. z o.o. / informacje i opinie na forum

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
arti
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2017, 0:30

Biurowce Cystersów Kraków od Fitech Sp. z o.o. / informacje i opinie na forum

Postautor: arti » 30 mar 2021, 0:28

Zdaje się, że przy ul. Cystersów w Krakowie wkrótce mają stanąć nowe biurowce wybudowane przez Fitech Sp. z o.o. Orientujecie się dokładniej, w którym to miejscu, może w miejscu tych budynków, które ma tam poczta, czy w jeszcze innym miejscu? To już kolejna tego rodzaju inwestycja w okolicy, po biurowcach Fabryczna Office od Inter-Bud, biurowcu Echo Investment wzdłuż al. Pokoju. Całkiem tego sporo, mam nadzieję, że nie spowoduje to w przyszłości zawalenia całej okolicy samochodami pracujących w nich osób.


Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Biurowce Cystersów Kraków od Fitech Sp. z o.o. / informacje i opinie na forum

Postautor: Nowy » 31 mar 2021, 0:56

Zdaje się, że ma tam powstać zespół takich budynków biurowych.

Obrazek
Wizualizacje inwestora Fitech Sp. z o.o.

Wyglądają całkiem nieźle, przynajmniej mnie się podobają, ale faktycznie w tej okolicy sporo tego rodzaju projektów jest realizowanych. Dodałbym jeszcze te wszystkie nowe biurowce przy ul. Mogilskiej, których także pojawiło się w ostatnim czasie sporo.

robcio
Posty: 192
Rejestracja: 02 kwie 2021, 17:50

Re: Biurowce Cystersów Kraków od Fitech Sp. z o.o. / informacje i opinie na forum

Postautor: robcio » 03 kwie 2021, 22:34

A to nie powstaje zamiast obecnej siedzimy tej firmy czyli cystersów 19 na przeciwko osiedla Cystersów garden? Tam takie hale stoją/stały... tak mi się wydaje, że to w tym miejscu powstanie.



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości