Plac Wolnica w Krakowie - remont i przebudowa / zdjęcia / informacje / opinie

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Plac Wolnica w Krakowie - remont i przebudowa / zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Nowy » 19 lis 2021, 11:05

Wydawało mi się, że już gdzieś tu widziałem informację o tym, ale teraz nie mogę jej znaleźć. Ma ruszyć, chyba w przyszłym roku remont i przebudowa Placu Wolnica w Krakowie.

Obrazek

Między innymi ma się na nim pojawić więcej zieleni, jakieś trefy dla ludzi do posiedzenia, m.in. w okolicach fontanny i łatwiej ma się na niego wchodzić od strony ulicy wychodzącej na Kładkę Bernatka.


MarcinJ
Posty: 438
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Plac Wolnica w Krakowie - remont i przebudowa / zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: MarcinJ » 19 lis 2021, 11:26

I dobrze, bo to eksponowane miejsce, a mam wrażenie, że nieco zaniedbane i bez pomysłu. Trochę parking, trochę pusty wybrukowany plac, a po drugiej stronie na chodnikach tłoczą się ludzie i ogródki kawiarniane / restauracyjne.



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości