Stary biurowiec PKO / PZU - al. Wolności Nowy Sącz - co dalej z biurowcem

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
lwowski
Posty: 76
Rejestracja: 15 wrz 2017, 11:45

Stary biurowiec PKO / PZU - al. Wolności Nowy Sącz - co dalej z biurowcem

Postautor: lwowski » 17 maja 2022, 12:32

Widziałem ostatnio, że biurowiec PKO i PZU przy al. Wolności w Nowym Sączu wygląda na opuszczony. Ciekawe co z nim będzie dalej, bo teraz wygląda na to, że nic się w nim nie dzieje.

Obrazek

A jest to całkiem niezłe miejsce, niedaleko do centrum miasta, blisko Planty, usługi w okolicy. Ciekawe czy ktoś się zabierze za jego remont, a może wyburzą i postawią coś nowego, tylko pytanie co, czy będzie to biurowiec, czy mieszkaniówka?


darek
Posty: 49
Rejestracja: 16 wrz 2016, 13:23

Re: Stary biurowiec PKO / PZU - al. Wolności Nowy Sącz - co dalej z biurowcem

Postautor: darek » 14 paź 2022, 12:25

Ostatnio, jak byłem w okolicy, to budynek PKO w Nowym Sączu jeszcze stał, ale faktycznie wygląda na mało wykorzystany i raczej pusty. Ciekawe co się z nimi stanie dalej, ale jednak nie wróżę mu jakiejś świetlanej przyszłości.

lwowski
Posty: 76
Rejestracja: 15 wrz 2017, 11:45

Re: Stary biurowiec PKO / PZU - al. Wolności Nowy Sącz - co dalej z biurowcem

Postautor: lwowski » 11 kwie 2023, 12:24

Budynek przy alejach w Nowym Sączu stoi, jak stał i nic się tu nie zmienia. Wygląda na w dużej mierze niewykorzystany, a szkoda, bo w centralnym miejscu miasta. Strach, żeby w razie jego wyburzenia, nie postawili tam w zamian czegoś znacznie gorszego, jak to często dzisiaj bywa.


darek
Posty: 49
Rejestracja: 16 wrz 2016, 13:23

Re: Stary biurowiec PKO / PZU - al. Wolności Nowy Sącz - co dalej z biurowcem

Postautor: darek » 30 wrz 2023, 0:29

A jednak biurowiec POK w Nowym Sączu idzie do wyburzenia. Czytałem gdzieś o tym ostatnio, a sam budynek został już ogrodzony. Wybitna architektura to nie jest, ale pytanie, co zostanie w jej miejscu? Ktoś może wie, jaki budynek ma powstać w tym miejscu, bo pewnie ten nie idzie do wyburzenia po to, żeby w tym miejscu urządzić zielony skwerek.

darek
Posty: 49
Rejestracja: 16 wrz 2016, 13:23

Re: Stary biurowiec PKO / PZU - al. Wolności Nowy Sącz - co dalej z biurowcem

Postautor: darek » 01 sty 2024, 19:59

Wiadomo już może, co ma stanąć w miejscu tego biurowca? Jaki jest pomysł na zagospodarowanie tej działki? Widział ktoś może jakieś wizualizacje i wrzuci na forum?

lwowski
Posty: 76
Rejestracja: 15 wrz 2017, 11:45

Re: Stary biurowiec PKO / PZU - al. Wolności Nowy Sącz - co dalej z biurowcem

Postautor: lwowski » 04 mar 2024, 11:07

A tu działka po wyburzonym biurowcu w Nowym Sączu. Słyszałem, że pod tym są jeszcze jakieś schrony, ale nie wiem ile w tym prawdy jest. Nie jest mi jakoś bardzo żal tego budynku, który tam stał wcześniej.

Obrazek

A sporo wskazuje na to, że w miejscu biurowca nie będzie gorzej, a być może nawet lepiej, bo powoli klaruje się, co tam ma powstać. Inwestycja Aleje Wolności 16 Nowy Sącz to inwestycja mieszkaniowa, budynek chyba będzie większy od biurowego, ale wydaje się również, że ładniejszy, zresztą sami oceńcie.



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości