Budowa przy salonie / warsztacie samochodowym przy ul. Okulickiego 43 w Krakowie

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
Nowy
Posty: 1624
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Budowa przy salonie / warsztacie samochodowym przy ul. Okulickiego 43 w Krakowie

Postautor: Nowy » 28 lip 2022, 14:40

Nie wiecie co to budują przy salonie samochodowym przy ul. Okulickiego w Krakowie? Choć nie wiem czy to jeszcze salon, bo zniknęły nowe samochody z sąsiedztwa.

Obrazek

Wygląda mi to na jakąś myję samochodową, ale mogę się mylić. Ktoś coś wie, co to może być?


neo
Posty: 426
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Budowa przy salonie / warsztacie samochodowym przy ul. Okulickiego 43 w Krakowie

Postautor: neo » 01 sie 2022, 10:13

A to nie jest tak, że ten salon samochodowy się stamtąd wyprowadził jakiś czas temu, a teraz będą tam jakieś zakłady związane z mechaniką pojazdową?

Wiata wygląda trochę, jak od stacji benzynowej, ale pewnie wkrótce się okaże, co to. W każdym razie, to będzie kiedyś miejsce przy ważnej drodze, kiedy ul. Okulickiego zostanie przebudowana do co najmniej dwóch jezdni po dwa pasy w każdą stronę i będzie głównym dojazdem do obwodnicy.

MarcinJ
Posty: 435
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Budowa przy salonie / warsztacie samochodowym przy ul. Okulickiego 43 w Krakowie

Postautor: MarcinJ » 05 sty 2023, 11:58

Chyba stację benzynową tam widziałem, jak ostatnio przejeżdżałem.


Krychovsky
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2023, 16:29

Re: Budowa przy salonie / warsztacie samochodowym przy ul. Okulickiego 43 w Krakowie

Postautor: Krychovsky » 12 sty 2023, 16:44

Budują tam stacje BP.



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości