Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Do tego sama ulica Meiera w Krakowie, to jakaś porażka. Czy razem z budową nowych osiedli ona zostanie przebudowana? Brak na niej odwodnienia, brak chodnika, choćby po jednej stronie, do tego jest dosyć wąska, miejscami kręta.
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Nowy pisze:Do tego sama ulica Meiera w Krakowie, to jakaś porażka. Czy razem z budową nowych osiedli ona zostanie przebudowana? Brak na niej odwodnienia, brak chodnika, choćby po jednej stronie, do tego jest dosyć wąska, miejscami kręta.
Tak, właśnie zaczyna się przebudowa. Od Biedronki do inwestycji Dom Development będzie przebudowywana teraz (na zdjęciach wyżej widać wycinkę drzew w tym celu). Od inwestycji DD do ulicy Reduta przebudowa będzie w ramach budowy stacji SKA oraz P&R.
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
hubcio pisze:Nowy pisze:Do tego sama ulica Meiera w Krakowie, to jakaś porażka. Czy razem z budową nowych osiedli ona zostanie przebudowana? Brak na niej odwodnienia, brak chodnika, choćby po jednej stronie, do tego jest dosyć wąska, miejscami kręta.
Tak, właśnie zaczyna się przebudowa. Od Biedronki do inwestycji Dom Development będzie przebudowywana teraz (na zdjęciach wyżej widać wycinkę drzew w tym celu). Od inwestycji DD do ulicy Reduta przebudowa będzie w ramach budowy stacji SKA oraz P&R.
Idzie ku lepszemu:
krknews.pl/podpisano-umowe-na-rozbudowe-ul-meiera-powstanie-tez-chodnik
zdmk.krakow.pl/nasze-dzialania/podpisano-umowe-na-rozbudowe-ul-meiera
Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Nie wiem, jak to będzie wyglądało finalnie, ale zakładam, że tak tego jednak nie zostawią.

Bo obecnie ulica Meiera w Krakowie to jakiś ponury żart.

Brak odwodnienia, brak chodników, brak poboczy.

Bo obecnie ulica Meiera w Krakowie to jakiś ponury żart.

Brak odwodnienia, brak chodników, brak poboczy.
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Wiem, że ma ruszyć przebudowa ul. Meiera i zakładam, że mają to zrobić deweloperzy, jako inwestorzy zastępczy.

Oby wszystko dobrze poszło, ale Kraków miewa też z tym kiepskie doświadczenia i różnie bywało z realizacją takich umów.

W stronę 29 Listopada idzie się tędy, są jakieś zakręty, chodników brak, tam po prostu jest teraz niebezpiecznie.

Oby wszystko dobrze poszło, ale Kraków miewa też z tym kiepskie doświadczenia i różnie bywało z realizacją takich umów.

W stronę 29 Listopada idzie się tędy, są jakieś zakręty, chodników brak, tam po prostu jest teraz niebezpiecznie.
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
A tak wygląda odwodnienie, czyli woda z błotem sobie spływa swobodnie w stronę rynny, w której znajdują się tory kolejowe.

Widział ktoś może projekt, jak ul. Meiera miałaby być przebudowana?

Oby tą przebudowę faktycznie zrobili szybko, to w takim układzie, jak jest teraz, to nie widzę tam osiedli mieszkaniowych, chyba, że wyłącznie z dojazdem samochodem.

Widział ktoś może projekt, jak ul. Meiera miałaby być przebudowana?

Oby tą przebudowę faktycznie zrobili szybko, to w takim układzie, jak jest teraz, to nie widzę tam osiedli mieszkaniowych, chyba, że wyłącznie z dojazdem samochodem.
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. ks. Józefa Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Wygląda na to, że przebudowa ul. Meiera w Krakowie zbliża się coraz bardziej.

Przynajmniej patrząc na to, że wzdłuż niej przeprowadzono wycinki ostatnio.

A jak widać, jest tam co przebudowywać i remontować.

Przynajmniej patrząc na to, że wzdłuż niej przeprowadzono wycinki ostatnio.

A jak widać, jest tam co przebudowywać i remontować.
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Do wycięcia poszły nie tylko małe samosiejki rosnące wzdłuż ulicy, jak tu.

Wycięto też całkiem pokaźne drzewa, jak widać na zdjęciu poniżej.

Ale skoro wymagała tego przebudowa tej drogi, to chyba nikt nie powinien mieć z tym większego problemu.

Wycięto też całkiem pokaźne drzewa, jak widać na zdjęciu poniżej.

Ale skoro wymagała tego przebudowa tej drogi, to chyba nikt nie powinien mieć z tym większego problemu.
Wycinka drzew w Krakowie - ul. ks. Józefa Meiera / przebudowa i remont - zdjęcia i opinie na forum
Tu też widać dwa spore pnie po wycince, to akurat w okolicy Biedronki, ale pewnie na całym tym odcinku ta droga wymaga gruntownych prac.

To na pewno mocno zmieni okolicę, choć przydałaby się jeszcze przebudowa tych wiaduktów w ul. Reduta po drugiej stronie.

Wtedy ta okolica byłaby związana dwoma sensownymi wjazdami z resztą Krakowa, a to zawsze lepiej.

To na pewno mocno zmieni okolicę, choć przydałaby się jeszcze przebudowa tych wiaduktów w ul. Reduta po drugiej stronie.

Wtedy ta okolica byłaby związana dwoma sensownymi wjazdami z resztą Krakowa, a to zawsze lepiej.
Re: Meiera Kraków (ulica) / przebudowa i remont ul. Meiera w Krakowie - zdjęcia i opinie na forum
Ktoś tu chyba wieszczy kryzys paliwowy, albo zatrzymał się na smażenie frytek, albo z fooftrucka śmieci wyrzucali. Taki widok przy ul. Meiera.

Takie miejsce, gdzie można się zatrzymać przez nikogo nie niepokojonym przy ul. Meiera.

Takie miejsce, gdzie można się zatrzymać przez nikogo nie niepokojonym przy ul. Meiera.
Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości