Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
keram
Posty: 124
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum

Postautor: keram » 05 kwie 2026, 0:02

Tecto | Buildman tectokrakow.pl/pl

Nie wiem do końca jak to zaklasyfikować.
Biurowiec usługowy z mieszkaniami.
Coś takiego.


Nowy
Posty: 2319
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum

Postautor: Nowy » 05 kwie 2026, 22:44

keram pisze:Nie wiem do końca jak to zaklasyfikować.

Budynek usługowy, można niby mieć tam jakiś gabinet albo jakieś biuro prowadzić. Ale można też zrobić tam lokal do mieszkania i mieszkać samemu albo wynajmować, choć nie można się w tym zameldować. No i chyba podatek od nieruchomości znacznie wyższy niż od mieszkania

keram
Posty: 124
Rejestracja: 03 maja 2021, 23:42

Re: Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum

Postautor: keram » 06 kwie 2026, 14:42

Czyli tak trochę jak zrobić mieszkania na wynajem przy nieco innym współczynniku miejsc parkingowych?


MiG
Posty: 88
Rejestracja: 22 lis 2016, 23:10

Re: Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum

Postautor: MiG » 21 kwie 2026, 18:34

Jeśli oni zrobią to tak, jak na tych wizualizacjach, to może to być naprawdę ciekawy budynek.

Obrazek
Wizualizacja: deweloper Buildman

W funkcje, jakie będzie pełnił nie wnikam, ale potrafię sonie wyobrazić zapotrzebowanie np. na niezbyt duże gabinety, np. dla lekarzy.

Antoni Bruliński
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2026, 11:57

Re: Tecto Kamieńskiego / Dauna Kraków (deweloper Buildman) - opinie na forum

Postautor: Antoni Bruliński » 18 maja 2026, 12:01

keram pisze:Czyli tak trochę jak zrobić mieszkania na wynajem przy nieco innym współczynniku miejsc parkingowych?


Budynek nie ma charakteru mieszkalnego – jest w 100% obiektem biurowo-usługowym. Co za tym idzie, nie będzie w nim żadnych mieszkań na wynajem.



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości