Nowa multimedialna wiata - przystanek Teatr Bagatela - forum, opinie

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
PaniPanda
Posty: 52
Rejestracja: 05 paź 2015, 10:12

Nowa multimedialna wiata - przystanek Teatr Bagatela - forum, opinie

Postautor: PaniPanda » 16 paź 2015, 12:30

Widziałam, że na forum pojawił się wątek nowej wiaty na Rondzie Mogilskim, pomyślałam więc, że kogoś może też zainteresować nowy image przystanku Teatr Bagatela :idea: Ostatnio miałam okazję tamtędy przechodzić i z ciekawości przyjrzałam się trochę tej nowości. Rzeczywiście jest interaktywnie - dużo ikonek do klikania :lol: i z jednej strony polski turysta, czy student pierwszego roku, który nie ogarnia jeszcze miasta, może być naprawdę zadowolony - na ekranie znajduje się mapka, gdzie można wyszukać pożądany obiekt i sprawdzić, jak do niego dojechać :) niemniej jak dla mnie inwestycja ma pewne minusy - w dzień, kiedy tamtędy przechodziłam działała tylko jedna z dwóch tablic i ludzie trochę się przy niej tłoczyli - jedni po to, by sprawdzić rozkład jazdy, drudzy po to, żeby sobie posprawdzać dostępne opcje użytkowania wiaty :D no i kolejna rzecz - nie znalazłam opcji zmiany języka, więc zagraniczny turysta nie ma szans :shock: chyba, że coś przeoczyłam :?: ktoś wie, gdzie taka opcja się znajduje :?: no i nie robiłam zdjęć, ale jakby ktoś miał, to pewnie dobrze by było to, o czym mówię, widać ;) i jeszcze jedno - sprytne MPK postawiło nową wiatę, ale obok niej... nadal stoi dawny przystanek, ławeczka i słupek z papierowym rozkładem jazdy - ot tak, coś dla nowoczesnych i staroświeckich pasażerów ;) myślicie, że tak zostanie, czy to tylko na chwilę :?:


ragar
Posty: 441
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Nowa wiata przystankowa Teatr Bagatela multimedialna - forum, opinie

Postautor: ragar » 19 paź 2015, 23:44

Mnie też zdarzyło się tam ostatnio przechodzić i nawet zrobiłem kilka zdjęć nowej multimedialnej wiaty przystankowej na przystanku Teatr Bagatela :) Faktycznie rzuciło mi się w oczy to, że nie było tam opcji zmiany języka na jakiś inny niż polski, choć pewnie by się przydało, bo to bardzo popularny przystanek, także wśród obcokrajowców :)

Obrazek

Ale za to, jeśli się komuś nudzi, to może sobie poczytać zabawne komiksy czekając na tramwaj :) Zawsze to jakiś plus, a sama wiata jednak wygląda dosyć ciekawie.

Obrazek

Jak myślicie, warto w takie wiaty inwestować :?: A może lepiej byłoby więcej wyświetlaczy instalować, które by pokazywały kiedy przyjdzie tramwaj, albo dodatkowo też autobus, bo tego mi brakuje na popularnych przystankach :evil:

jaktotak
Posty: 20
Rejestracja: 07 paź 2015, 10:32

Re: Nowa multimedialna wiata - przystanek Teatr Bagatela - forum, opinie

Postautor: jaktotak » 21 paź 2015, 14:40

Dobrze, że tworzy się jakieś nowoczesne rzeczy, tylko też się zastanawiam czy nie lepiej zainstalować więcej tablic, albo chociaż bardziej zadbać o to, żeby takie multimedialne wiaty były dobrej jakości - podobno ta już się zaczęła psuć! :o Jak już chcemy być nowocześni, to bądźmy na 100%, nie sądzicie :?:



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości