Handlowa Galeria Trzy Korony Nowy Sącz forum opinie

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
fredo
Posty: 54
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Handlowa Galeria Trzy Korony Nowy Sącz forum opinie

Postautor: fredo » 27 sty 2016, 10:23

Jedna z ciekawszych i także bardziej kontrowersyjnych inwestycji komercyjnych powstała w małopolskim mieście Nowy Sącz. Jest to Galeria Handlowa Trzy Korony wybudowano przy ulicy Lwowskiej, w miejscu, w którym kiedyś znajdował się słynny sądecki bazar, zwany między innymi Ruskim Rynkiem :mrgreen: (wiadomo dlaczego). Na potrzeby tego przedsięwzięcia wybudowano także rondo w ciągu ulicy Lwowskiej i Barskiej, które zastąpiło znajdujące się tam kiedyś skrzyżowanie ze światłami.

Obrazek

Sama galeria natomiast mieści sklepy, które wcześniej trudno było znaleźć w Nowym Sączu - Reserved, H&M, Camaieu, RTVeuroAGD oraz wiele innych. Do tego znalazło się tam także kino Helios. Wszystko to znajduje się relatywnie blisko centrum Nowego Sącza, czyli sądeckiego rynku i ulicy Jagiellońskiej i właśnie z tym wiążą się największe kontrowersje związane z tą inwestycją. Z pewnością przyczynia się ona bowiem do zmniejszenia atrakcyjności powierzchni handlowych w starym, zabytkowym centrum miasta, które w dużej mierze przez to, staje się coraz bardziej puste i opanowane przez banki :?

Obrazek

Być może jeszcze kogoś zainteresuje to jakie są godziny otwarcia Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu, otóż jest ona czynna dni powszednie i soboty pomiędzy godzinami 10 a 21. Jeśli chodzi natomiast o soboty, niedziele i święta, to jest ona otwarta od 10 do 20. No i prośbą, napiszcie na forum jakie ma u Was Galeria Trzy Korony opinie, czy Nowy Sącz jako miasto zyskał na jej budowie, czy przeciwnie, stracił :?: Uważacie, że budowa takich obiektów w tej odległości od centrum ma sens :?:


lwowski
Posty: 12
Rejestracja: 15 wrz 2017, 11:45

Re: Handlowa Galeria Trzy Korony Nowy Sącz forum opinie

Postautor: lwowski » 10 gru 2019, 23:57

Tylko też trzeba przyznać, że Galeria 3 Korony w Nowym Sączu mocno zakorkowała tą część miasta, a do tego jakoś handel w centrum też radzi sobie chyba gorzej po jej otwarciu. Jakiś czas temu widziałem sporo lokali do wynajęcia na Jagiellońskiej, czyli na głównym deptaku w mieście.Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości