Biurowce Dot Office Kraków od Buma - Ruczaj ul. Czerwone Maki

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
fredo
Posty: 163
Rejestracja: 25 sty 2016, 22:35

Biurowce Dot Office Kraków od Buma - Ruczaj ul. Czerwone Maki

Postautor: fredo » 30 paź 2016, 17:45

Zdaje się, że w najbliższym czasie zostaną oddane nowe, ciekawe powierzchnie komercyjne w naszym mieście - chodzi o biurowce Dot Office w Krakowie, za które odpowiada deweloper Buma :) Ostatnio zdarzyło mi się wybrać w tą okolicę i zrobić kilka zdjęć z tego, jak to w tej chwili wygląda. A jak dla mnie, całkiem nieźle i nowe budynki prezentują się bardzo przyzwoicie na tle innych tego rodzaju inwestycji w Krakowie na Ruczaju.

Obrazek

Niezłe są te elewacje, muszę przyznać, że coraz lepsze opinie deweloper Buma u mnie ma, przynajmniej jeśli chodzi o budownictwo komercyjne :) Patrząc na to, widać że przeszli długą ewolucję od czasu biurowców przy ul. Wadowickiej Buma Square, czy jak to się tam nazywa, dużo lepiej jest też od Buma Quattro, a przynajmniej pierwsze etapy tamtego projektu. Cieszy taka ewolucja architektury biurowej w Krakowie, bo to dobrze wróży rozwojowi miasta.

Obrazek

Do tego wszystkiego ciekawie zagospodarowana przestrzeń przed biurowcem, wiem że może nie jest to nic wybitnego, ale jest dobrze, cieszy się, że się o tym myśli, bo jeśli spojrzeć na sporo takich inwestycji, które już mamy w mieście, to przed wieloma z nich wygląda to jednak znacznie gorzej niż tutaj :) Ciekawe jak to finalnie będzie wyglądało, brakuje jeszcze większej ilości ławeczek, może jakiejś kawiarni na parterze z ławeczkami, czy czegoś takiego.

Obrazek

A tu jeszcze elewacja Dot Office z bliska, okazuje się bardziej skomplikowana, niż można by sobie pomyśleć patrząc na nią z daleka. Ciekawe czy po tych linkach przecinających szklaną ścianę puszczą w przyszłości jakąś winorośl albo inne zielone coś. A poniżej jeszcze tablica informacyjna tej inwestycji, z której można się o niej nieco więcej dowiedzieć o tym projekcie.

Obrazek

Wydaje się, że przyda się kolejna taka inwestycja w tej okolicy, jest tam już dużo mieszkaniówki, sporo budynków uczelni wyższych, a tych ciągle przybywa - na pewno mieszkania w tej okolicy zyskują dzięki takim projektom, więc Osiedle Europejskie czy nawet Bunscha Park Kraków stają się w tym kontekście ciekawsze, a wydaje się, że to jeszcze nie koniec tego rodzaju budynków w tej okolicy. Warto także wspomnieć o tym, że budynki Dot Office znajdują się w sąsiedztwie pętli tramwajowej Czerwone Maki, więc dojazd komunikacją publiczną jest tam wręcz świetny :) Co myślicie, udany projekt i przydatny w tej okolicy :?:

Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości