Nowe inwestycje i zmiany w Krakowie w roku 2016 - zdjęcia

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
iti
Posty: 212
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Nowe inwestycje i zmiany w Krakowie w roku 2016 - zdjęcia

Postautor: iti » 30 gru 2016, 15:20

Kończy się rok 2016, jeden z takich, w których w Krakowie budowało się naprawdę dużo, można by tu wymienić naprawdę wiele inwestycji, które zmieniły oblicze naszego miasta w niektórych miejscach :) Dlatego wrzucam kilka zdjęć zrobionych mniej więcej na początku tego roku, zobaczcie na naszym forum jak przebiegał rozwój miasta Krakowa :) Potraficie rozpoznać wszystkie miejsca, które znalazły się na fotografiach :?:

Obrazek
Galeria Serenada - na zdjęciu jeszcze ogromny wykop, dzisiaj w tym miejscu stoi już pokaźnych rozmiarów betonowa bryła dużego budynku. Pewnie w nadchodzącym roku wielkie otwarcie :)

Obrazek
Biurowiec Axis - tu jeszcze trwa odlewanie z betonu kolejnych poziomów konstrukcji, a dzisiaj przy Rondzie Mogilskim mamy już bardzo ciekawy budynek biurowy, do którego wprowadzają się właśnie pracownicy firmy ABB.

Obrazek
Biurowiec Astris powstający pomiędzy Rondem Młyńskim i Rondem Barei - tu jeszcze prace w wykopie na poziomie podziemnym, dzisiaj mamy już budynek ze wstawionymi oknami oraz wykańczaną pod rusztowaniem elewacją :) Tu ciekawostka, budynek stawiany jest przez Zakon Pijarów.

Obrazek
Budimex Dobrego - Dobrego Pasterza - na tej dużej, do niedawna jeszcze przy tej działce, dzisiaj stoi już kilka pięter pierwszego z kilku budynków, które tam zaplanowano.

A może macie jakieś swoje własne zdjęcia, na których można zobaczyć, jak wyglądały jakieś okolice Krakowa, ale teraz już całkowicie się zmieniły i fotografie stały się historyczne :?: Jeśli tak, to zapraszam do podzielenia się nimi na forum BudujeSie.pl :!: Rejestrujmy, jak zmienia się Kraków :)

Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości