1E: Uchwały do przegłosowania w 2020? - Ostatnia (od Budopol)

Forum mieszkańców osiedla Ostatnia 1E/F/G w Krakowie, które wybudował deweloper Budopol.
mark
Posty: 13
Rejestracja: 15 lis 2016, 21:24

1E: Uchwały do przegłosowania w 2020? - Ostatnia (od Budopol)

Postautor: mark » 16 wrz 2020, 7:58

Uchwały do przegłosowania w 2020? Czy macie jakieś argumenty żeby głosować za lub przeciwko czemuś.


budexon
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2020, 9:57

Re: 1E: Uchwały do przegłosowania w 2020? - Ostatnia (od Budopol)

Postautor: budexon » 16 wrz 2020, 10:02

Dobry pomysł z założeniem forum do omawiania blokowych tematów, tylko zastanawiam się czy zainteresowane osoby dotrą do niego, nie wiedząc o tym.

mark
Posty: 13
Rejestracja: 15 lis 2016, 21:24

Re: 1E: Uchwały do przegłosowania w 2020? - Ostatnia (od Budopol)

Postautor: mark » 16 wrz 2020, 22:25

Pomysł forum pojawiał się podczas zebrania wspólnoty w zeszłym roku. W tym roku z powodu wirusa nie było nawet zebrania, tylko uchwały wysłane do przegłosowania. Zmotywowało mnie to do realizacji i poprosiłem admina tego serwisu, aby stworzył nam forum. Jeśli ktoś ma propozycję jakieś innej lub dodatkowej formy komunikacji to można tu proponować. Jeśli ktoś ma dostęp do drukarki i mógłby zastąpić napisane przeze mnie na kolanie ogłoszenia czymś ładniejszym to będzie to mile widziane (adres można skrócić do https://tinyurl.com/Ostatnia1 ) . Można to wywiesić też w klatkach F i G.



Wróć do „Ostatnia 1E/F/G od Budopol - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości