Dostawcy Internetu / z jakiego korzystacie - Ostatnia (od Budopol)

Forum mieszkańców osiedla Ostatnia 1E/F/G w Krakowie, które wybudował deweloper Budopol.
mark
Posty: 13
Rejestracja: 15 lis 2016, 21:24

Dostawcy Internetu / z jakiego korzystacie - Ostatnia (od Budopol)

Postautor: mark » 16 wrz 2020, 8:41

Z jakiego korzystacie? Czy jesteście zadowoleni?


mark
Posty: 13
Rejestracja: 15 lis 2016, 21:24

Re: Dostawcy Internetu / z jakiego korzystacie - Ostatnia (od Budopol)

Postautor: mark » 16 wrz 2020, 8:48

Ja mam od ISTS. Płacę 48zł/mc za 100Mb/s (cena się pewnie zmienia z zależności od promocji, usług dodatkowych i czy na firmę czy prywatnie). Działa dobrze, przez kilka miesięcy tylko w jeden dzień miałem sytuację że wtedy jak potrzebowałem to nie działał stabilnie (rozłączał się co parę minut na kilka sekund).

budexon
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2020, 9:57

Re: Dostawcy Internetu / z jakiego korzystacie - Ostatnia (od Budopol)

Postautor: budexon » 16 wrz 2020, 10:01

Ja używam od początku internetu LTE z Play, ale nie ma on jakichś szalonych parametrów i coraz częściej myślę o tym, żeby przesiąść się na kabel. Jakich jeszcze dostawców mamy w bloku poza ISTS? Słyszałem sporo dobrego o UPC od znajomych, ale pewnie sporo zależy od lokalizacji. Czyli jesteś zadowolony z dostawcy, którego masz teraz?


mark
Posty: 13
Rejestracja: 15 lis 2016, 21:24

Re: Dostawcy Internetu / z jakiego korzystacie - Ostatnia (od Budopol)

Postautor: mark » 16 wrz 2020, 11:51

Ja korzystałem z LTE i było ok. Ale jak się zaczęła pandemia i praca zdalna to czasami były problemy z rozmowami wideo. Wybrałem dostawcę, który w tym okresie był w stanie najszybciej dostarczyć internet (część firm wstrzymała montaże). Z tego co pamiętam to Internet w bloku oferują:ISTS, Netia, Toya, Gemini, UPC, Orange (nie wiem czy to wszyscy i kolejność przypadkowa).

Matthias
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2020, 14:15

Re: Dostawcy Internetu / z jakiego korzystacie - Ostatnia (od Budopol)

Postautor: Matthias » 21 wrz 2020, 14:21

Gemini, 100Mb/s, 40 zł/miesiąc, ale w umowie na 2 lata pierwsze miesiące są bonusowe, więc wychodzi taniej. Działa.



Wróć do „Ostatnia 1E/F/G od Budopol - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość