Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Nexity. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Pyskaty
Posty: 123
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:18

Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Postautor: Pyskaty » 01 paź 2020, 12:39

Jak się zakończyły rezerwacje? Poszło te 30 mieszkań z upustem? Widzę, że dużo ogłoszeń od nexity się pojawiło na portalach, więc chyba wszystkie świeże bułeczki się nie sprzedały.


Pepeg
Posty: 258
Rejestracja: 21 sty 2020, 21:12

Re: Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Postautor: Pepeg » 01 paź 2020, 13:27

Dzisiaj przy próbie zalogowania, taka informacja: SYSTEM REZERWACJI JEST JUŻ ZAMKNIĘTY DZIĘKUJEMY PAŃSTWU!
Jakaś ściema z tymi rezerwacjami. A jeszcze wczoraj wieczorem dzwonili czy zdążyłem coś za zarezerwować.

guzbi
Posty: 27
Rejestracja: 03 wrz 2020, 20:26

Re: Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Postautor: guzbi » 01 paź 2020, 13:42

Rezerwacje były otwarte od 18 do 21, z tego co widziałem około 20:30 to zarezerwowanych było raptem 30 mieszkań...


Pepeg
Posty: 258
Rejestracja: 21 sty 2020, 21:12

Re: Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Postautor: Pepeg » 01 paź 2020, 15:22

guzbi pisze:Rezerwacje były otwarte od 18 do 21, z tego co widziałem około 20:30 to zarezerwowanych było raptem 30 mieszkań...

Pytanie ile z tych rezerwacji zakończy się podpisaniem umowy. Bo cały ten ich system rezerwacji ma sprawić wrażenie że kupuje się coś bardzo okazyjnie, no i ludzie klikają. Dopiero jak przyjdzie do podpisania umowy i wpłaty pieniędzy przychodzi otrzeźwienie.

Maja
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2020, 7:29

Re: City Vibe Kraków od Nexity deweloper / Myśliwska 68 - opinie na forum (Płaszów)

Postautor: Maja » 01 paź 2020, 16:08

Bryksy też doliczaja scianki działowe niestety.
Ja zarezerwowałam,dzis wplacam 15tys.umowy rezerwacyjnej.
Owszem balkony w tym pionie pozostawiaja wiele do życzenia,jednak z doswiadczenia wiem ,ze nie jest to aż tak ważne dla mnie.Mieszkania maja ładne układy,to ważniejsze.Bardziej martwi mnie ta odległości od przystanków..
Rezerwacja 30 mieszkań poszla szybko i system sie zamknął,pojutrze sie okaże czy wszyscy sie zdecydowali na wpłatę.

Pyskaty
Posty: 123
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:18

Re: Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Postautor: Pyskaty » 01 paź 2020, 16:41

Maja pisze:Bryksy też doliczaja scianki działowe niestety.
Ja zarezerwowałam,dzis wplacam 15tys.umowy rezerwacyjnej.
Owszem balkony w tym pionie pozostawiaja wiele do życzenia,jednak z doswiadczenia wiem ,ze nie jest to aż tak ważne dla mnie.Mieszkania maja ładne układy,to ważniejsze.Bardziej martwi mnie ta odległości od przystanków..
Rezerwacja 30 mieszkań poszla szybko i system sie zamknął,pojutrze sie okaże czy wszyscy sie zdecydowali na wpłatę.

Jakiej wielkości mieszkanie zarezerwowałaś?

plaszak
Posty: 366
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Postautor: plaszak » 01 paź 2020, 23:03

Pepeg pisze:
guzbi pisze:Rezerwacje były otwarte od 18 do 21, z tego co widziałem około 20:30 to zarezerwowanych było raptem 30 mieszkań...

Pytanie ile z tych rezerwacji zakończy się podpisaniem umowy. Bo cały ten ich system rezerwacji ma sprawić wrażenie że kupuje się coś bardzo okazyjnie, no i ludzie klikają. Dopiero jak przyjdzie do podpisania umowy i wpłaty pieniędzy przychodzi otrzeźwienie.
Pyskaty pisze:
Maja pisze:Ja zarezerwowałam,dzis wplacam 15tys.umowy rezerwacyjnej.
Owszem balkony w tym pionie pozostawiaja wiele do życzenia,jednak z doswiadczenia wiem ,ze nie jest to aż tak ważne dla mnie.Mieszkania maja ładne układy,to ważniejsze.Bardziej martwi mnie ta odległości od przystanków..
Rezerwacja 30 mieszkań poszla szybko i system sie zamknął,pojutrze sie okaże czy wszyscy sie zdecydowali na wpłatę.

Jakiej wielkości mieszkanie zarezerwowałaś?

No właśnie też mnie ciekawi, ile osób zdecyduje się wpłacić pieniądze, bo tak naprawdę to dopiero będzie faktyczne potwierdzenie woli rezerwacji mieszkania. Z tego co kojarzę, to po wejściu na rynek nowej, ciekawej inwestycji do lepszych mieszkań było nawet po kilkanaście osób w kolejce, a później okazywało się, że wszyscy jednak rezygnowali, jak przyszło do konkretów.

Maja
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2020, 7:29

Re: Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Postautor: Maja » 02 paź 2020, 12:17

plaszak pisze:
Pepeg pisze:
guzbi pisze:Rezerwacje były otwarte od 18 do 21, z tego co widziałem około 20:30 to zarezerwowanych było raptem 30 mieszkań...

Pytanie ile z tych rezerwacji zakończy się podpisaniem umowy. Bo cały ten ich system rezerwacji ma sprawić wrażenie że kupuje się coś bardzo okazyjnie, no i ludzie klikają. Dopiero jak przyjdzie do podpisania umowy i wpłaty pieniędzy przychodzi otrzeźwienie.
Pyskaty pisze:
Maja pisze:Ja zarezerwowałam,dzis wplacam 15tys.umowy rezerwacyjnej.
Owszem balkony w tym pionie pozostawiaja wiele do życzenia,jednak z doswiadczenia wiem ,ze nie jest to aż tak ważne dla mnie.Mieszkania maja ładne układy,to ważniejsze.Bardziej martwi mnie ta odległości od przystanków..
Rezerwacja 30 mieszkań poszla szybko i system sie zamknął,pojutrze sie okaże czy wszyscy sie zdecydowali na wpłatę.

Jakiej wielkości mieszkanie zarezerwowałaś?

No właśnie też mnie ciekawi, ile osób zdecyduje się wpłacić pieniądze, bo tak naprawdę to dopiero będzie faktyczne potwierdzenie woli rezerwacji mieszkania. Z tego co kojarzę, to po wejściu na rynek nowej, ciekawej inwestycji do lepszych mieszkań było nawet po kilkanaście osób w kolejce, a później okazywało się, że wszyscy jednak rezygnowali, jak przyszło do konkretów.

55,95
Pion kiepski,ale mieszkanie bardzo ladny układ.
Blisko park,waly nad Wisłą, Bagry tez w pobliżu,okolica wydaje sie w porządku.


Squatter
Posty: 7
Rejestracja: 03 paź 2020, 15:21

Re: Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Postautor: Squatter » 03 paź 2020, 15:23

Dzis kolo poludnia cztery z tych 30stu rezerwacji nie byly potwierdzone.

plaszak
Posty: 366
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Rezerwacje mieszkań w nowej inwestycji w Krakowie - City Vibe od Nexity

Postautor: plaszak » 04 paź 2020, 18:34

Squatter pisze:Dzis kolo poludnia cztery z tych 30stu rezerwacji nie byly potwierdzone.

Niepotwierdzone, w tym sensie, że nie było na nie wykonanych wpłat?



Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość