Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Nexity. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Pyskaty
Posty: 123
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:18

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: Pyskaty » 29 lis 2020, 22:48

guzbi pisze:
Pyskaty pisze:
Pepeg pisze:Polemizował bym, a to dopiero wstęp do negocjacji. :D


Jeżeli na dole masz system rezerwacyjny to znaczy, że cena była niższa (cena na czerwono minus rabat na pomarańczowo) niż to co masz powyżej w mailu. 496-30=466, a wyżej masz cenę którą Ci zaproponowali obecnie 481 tys. Więc wychodzi, że Tobie zaproponowali wyższą cenę niż na początku w tej superpromocji. Nie wiem jak Ty to liczysz. Jeśli się mylę wyprowadź mnie z błędu.


A nie 511-30 ? wychodzi więc 481, czyli tyle ile mu zaproponowali


To chyba nie do mnie pytanie. Przecież to użytkownik Pepeg powinien wiedzieć co mu proponowali, a jak widać nie wie. 511 to cena z komórką lokatorską w rezerwacji (- 30 tysięcy rabatu), a z maila wynika, że cenę komórki trzeba doliczyć do kwoty później proponowanej czyli 481.


Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość