Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Nexity. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Pyskaty
Posty: 123
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:18

Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: Pyskaty » 22 lis 2020, 22:17

30 mieszkań sprzedanych, 9 w rezerwacji, na 145, czyli obniżka i zmiana systemu płatności, chyba paru klientów zachęciła.


ITGeek
Posty: 297
Rejestracja: 19 sie 2019, 1:34

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: ITGeek » 22 lis 2020, 23:10

Jaka tutaj była obniżka? Z ilu na ile?

Z góry dzięki za odpowiedź.

luc
Posty: 659
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: luc » 22 lis 2020, 23:45

Pyskaty pisze:30 mieszkań sprzedanych, 9 w rezerwacji, na 145, czyli obniżka i zmiana systemu płatności, chyba paru klientów zachęciła.

A co tam się zmieniło w szczegółach, jaka obniżka i jaki jest nowy system płatności za mieszkania w City Vibe w Krakowie?


Pyskaty
Posty: 123
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:18

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: Pyskaty » 23 lis 2020, 0:20

System 20-80. Nic nadzwyczajnego. Dla pierwszych i najszybszych klientów miało być 6%, a teraz jest propozycja 6% dla wszystkich. Czy ktoś stargował więcej? Nie wiem, ale przypuszczam, że jest to bardzo możliwe, tyle że deweloper się do tego nie przyzna bo Ci pierwsi wyszliby teraz na frajerów. Bardzo słabo idzie ostatnimi czasy sprzedaż na Płaszowie, a Nexity ma postawić niemałe osiedle, a za kilka lat Instal drugą Avię przy Golikówka.

Pepeg
Posty: 258
Rejestracja: 21 sty 2020, 21:12

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: Pepeg » 23 lis 2020, 16:14

Pyskaty pisze:System 20-80. Nic nadzwyczajnego. Dla pierwszych i najszybszych klientów miało być 6%, a teraz jest propozycja 6% dla wszystkich. Czy ktoś stargował więcej? Nie wiem, ale przypuszczam, że jest to bardzo możliwe, tyle że deweloper się do tego nie przyzna bo Ci pierwsi wyszliby teraz na frajerów.

No i wyszli na frajerów :D , bo te same mieszkania są teraz tańsze niż na początku. Jedyne pocieszenie to to że mogli kupić najlepsze lokalizacje, a dla niektórych to jest większy priorytet niż np zaoszczędzenie 20 tys. Ale obstawiam że w przyszłym roku będzie jeszcze taniej.

Pyskaty
Posty: 123
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:18

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: Pyskaty » 23 lis 2020, 17:45

Pepeg pisze:
Pyskaty pisze:System 20-80. Nic nadzwyczajnego. Dla pierwszych i najszybszych klientów miało być 6%, a teraz jest propozycja 6% dla wszystkich. Czy ktoś stargował więcej? Nie wiem, ale przypuszczam, że jest to bardzo możliwe, tyle że deweloper się do tego nie przyzna bo Ci pierwsi wyszliby teraz na frajerów.

No i wyszli na frajerów :D , bo te same mieszkania są teraz tańsze niż na początku. Jedyne pocieszenie to to że mogli kupić najlepsze lokalizacje, a dla niektórych to jest większy priorytet niż np zaoszczędzenie 20 tys. Ale obstawiam że w przyszłym roku będzie jeszcze taniej.

Nie chce się spierać, ale ceny są teraz takie jak na początku w tej superpromocji. Nie jest taniej. Chyba, że sobie ktoś wynegocjował. Jeśli sprzedaż będzie nadal się tak wlekła to będzie taniej, jeśli będzie się te 5-6 mieszkań się sprzedawało w miesiącu to myślę, że już nie będą chcieli bardzo obniżać ceny, aczkolwiek widać, że deweloper wyraźnie liczył, że sprzeda wszystko od razu.

Pepeg
Posty: 258
Rejestracja: 21 sty 2020, 21:12

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: Pepeg » 23 lis 2020, 18:26

Pyskaty pisze:
Nie chce się spierać, ale ceny są teraz takie jak na początku w tej superpromocji. Nie jest taniej. Chyba, że sobie ktoś wynegocjował.

Polemizował bym, a to dopiero wstęp do negocjacji. :D
Załączniki
Screenshot_7.jpg
Screenshot_7.jpg (13.71 KiB) Przejrzano 5817 razy
Screenshot_5.jpg
Screenshot_5.jpg (56.53 KiB) Przejrzano 5817 razy
Screenshot_2.jpg
Screenshot_2.jpg (50.39 KiB) Przejrzano 5817 razy

Pyskaty
Posty: 123
Rejestracja: 16 lip 2020, 12:18

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: Pyskaty » 24 lis 2020, 9:35

Pepeg pisze:
Pyskaty pisze:
Nie chce się spierać, ale ceny są teraz takie jak na początku w tej superpromocji. Nie jest taniej. Chyba, że sobie ktoś wynegocjował.

Polemizował bym, a to dopiero wstęp do negocjacji. :D


Jeżeli na dole masz system rezerwacyjny to znaczy, że cena była niższa (cena na czerwono minus rabat na pomarańczowo) niż to co masz powyżej w mailu. 496-30=466, a wyżej masz cenę którą Ci zaproponowali obecnie 481 tys. Więc wychodzi, że Tobie zaproponowali wyższą cenę niż na początku w tej superpromocji. Nie wiem jak Ty to liczysz. Jeśli się mylę wyprowadź mnie z błędu.


Pepeg
Posty: 258
Rejestracja: 21 sty 2020, 21:12

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: Pepeg » 24 lis 2020, 14:37

Pyskaty pisze:
Pepeg pisze:
Pyskaty pisze:
Nie chce się spierać, ale ceny są teraz takie jak na początku w tej superpromocji. Nie jest taniej. Chyba, że sobie ktoś wynegocjował.

Polemizował bym, a to dopiero wstęp do negocjacji. :D


Jeżeli na dole masz system rezerwacyjny to znaczy, że cena była niższa (cena na czerwono minus rabat na pomarańczowo) niż to co masz powyżej w mailu. 496-30=466, a wyżej masz cenę którą Ci zaproponowali obecnie 481 tys. Więc wychodzi, że Tobie zaproponowali wyższą cenę niż na początku w tej superpromocji. Nie wiem jak Ty to liczysz. Jeśli się mylę wyprowadź mnie z błędu.

Zwracam honor, nie popatrzyłem sobie na nagłówek. Zakręciłem się bo wcześniej były tam 3 ceny, i ta pierwsza z lewej była najniższa, ale widzę że ją teraz usunęli. :oops:

guzbi
Posty: 27
Rejestracja: 03 wrz 2020, 20:26

Re: Sprzedaż mieszkań na osiedlu City Vibe w Krakowie [etap I] - ceny / rezerwacje / informacje / opinie

Postautor: guzbi » 29 lis 2020, 22:39

Pyskaty pisze:
Pepeg pisze:
Pyskaty pisze:
Nie chce się spierać, ale ceny są teraz takie jak na początku w tej superpromocji. Nie jest taniej. Chyba, że sobie ktoś wynegocjował.

Polemizował bym, a to dopiero wstęp do negocjacji. :D


Jeżeli na dole masz system rezerwacyjny to znaczy, że cena była niższa (cena na czerwono minus rabat na pomarańczowo) niż to co masz powyżej w mailu. 496-30=466, a wyżej masz cenę którą Ci zaproponowali obecnie 481 tys. Więc wychodzi, że Tobie zaproponowali wyższą cenę niż na początku w tej superpromocji. Nie wiem jak Ty to liczysz. Jeśli się mylę wyprowadź mnie z błędu.


A nie 511-30 ? wychodzi więc 481, czyli tyle ile mu zaproponowali



Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości