Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Nexity. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Vilyar
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:00

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Vilyar » 26 wrz 2021, 19:51

Obrazek

Zdjęcie z piątku, jada z 3 piętrem :)


plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 27 wrz 2021, 0:20

Vilyar pisze:Zdjęcie z piątku, jada z 3 piętrem :)

Dzięki za zdjęcie, dobrze widzieć postępy na budowie bloku, choć jak pomyśle, ile jeszcze potrwa budowa całego osiedla, to... Ciekawe kiedy ruszą z pracami nad II etapem.

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 26 lut 2022, 16:31

Mastee pisze:Zdjęcia sprzed 10 dni, 1sz piętro stoi, 2gie we wschodnim skrzydle.

Masz może jakieś aktualne zdjęcia z budowy City Vibe? Nie mam ostatnio jak podejść, a chętnie bym zobaczył, jak prace posuwają się do przodu. Ciekawe kiedy start sprzedaży kolejnego etapu i kiedy budowa następnych, bo im wcześniej z osiedla wyniesie się plac budowy, tym lepiej.


Mastee
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2021, 11:00

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Mastee » 01 mar 2022, 11:26

Ciąg dalszy zdjęć z 20 lutego

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mastee
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2021, 11:00

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Mastee » 01 mar 2022, 11:26

I ostatnie:

Obrazek

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 07 mar 2022, 13:03

Mastee pisze:I ostatnie:

Dzięki za zdjęcia, nie miałem pojęcia, że tego już tyle wybudowali, i nawet już elewacja jest na pierwszych elementach bloku. Ciekawi mnie, jak to będzie wyglądało finalnie wraz z zagospodarowaniem terenu. Ale dobrze, że to spory projekt, a nie każdy blok, to inny deweloper.

Vilyar
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:00

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Vilyar » 08 mar 2022, 11:24

FYI: Elewacja jak ostatnio bylismy byla juz na calym wschodnim skrzydle, zaczynali robic srodek, ale to bylo 2-3 tygodnie temu, do tego czasu juz sie pewnie posuneli dalej

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 09 mar 2022, 9:36

Vilyar pisze:FYI: Elewacja jak ostatnio bylismy byla juz na calym wschodnim skrzydle, zaczynali robic srodek, ale to bylo 2-3 tygodnie temu, do tego czasu juz sie pewnie posuneli dalej

Dzięki, nie miałem pojęcia, że tak przyspieszyli.


plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 10 cze 2022, 11:11

Wreszcie udało mi się wybrać w okolicę budowy osiedla City Vibe, nie wiedziałem, że budynek jest już ukończony, wygląda tak:

Obrazek

Prawie skończona, bo tu widać jeszcze np. że brakuje poręczy na balkonach. Szkoda, że barierki są całkiem ażurowe, bo zaraz mieszkańcy zaczną je czymś przetykać.

Obrazek

No i szkoda trochę, że na przeciwko jest ta niezbyt atrakcyjna stacja benzynowa. To taki dosyć kiepski kawałek tej okolicy.

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 10 cze 2022, 11:12

Te kolory trochę to wszystko ożywiają, w sensie szarości bloku budowanego w ramach osiedla City Vibe w Krakowie.

Obrazek

Jakie duże są te balkony, bo z dołu wydają się nieduże, ale z doświadczenia wiem, że to może być tylko pewne wrażenie.



Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość