Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Nexity. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
plaszak
Posty: 357
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 30 gru 2020, 14:56

Hej,
Był ktoś może ostatnio w okolicy i przyglądał się temu, jak idą prace na budowie? Zaczęli już jakieś konkretne roboty, np. kompanie dziury pod nowe budynki, czy ciągle jeszcze są to raczej prace przygotowawcze? Może ktoś ma jakieś zdjęcie i podzieli się nimi na forum? Jak to wygląda, patrząc na zaplanowany harmonogram prac przy budowie bloku?


maciej01
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2020, 4:21

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: maciej01 » 31 gru 2020, 11:42

Byłem kilka dni przed wigilią, pracowały dwie koparki, wykopany był niewielki dół jak dotąd.

sky83
Posty: 62
Rejestracja: 08 maja 2020, 13:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: sky83 » 03 sty 2021, 8:01

Jak na razie to prowadzone są prace związane z rozbiórka istniejących do tej pory hal. Wykopu jeszcze nie zaczęli.


plaszak
Posty: 357
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 03 sty 2021, 22:32

maciej01 pisze:Byłem kilka dni przed wigilią, pracowały dwie koparki, wykopany był niewielki dół jak dotąd.

Myślałem, że szybciej zaczną to budować, ale jeżeli tylko wszystko zgadza się z harmonogramem, to w sumie nic złego się nie dzieje. Dzięki za informację w każdym razie. A co to były za zakłady wcześniej w tym miejscu Płaszowa, na tych działkach, na których powstaje to osiedle?

Vilyar
Posty: 54
Rejestracja: 19 mar 2018, 11:00

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Vilyar » 01 mar 2021, 20:59

Na budowe zaczeli zwozic kontenery, wykonawca sie wprowadza :)

Maja
Posty: 8
Rejestracja: 01 paź 2020, 7:29

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Maja » 29 kwie 2021, 17:58

Jakoś to dość mozolnie postepuje:(
Macie Państwo jakieś wieści, na koniec kwietnia?

Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Trabb » 29 kwie 2021, 21:19

Maja pisze:Jakoś to dość mozolnie postepuje:(
Macie Państwo jakieś wieści, na koniec kwietnia?

Byłem w okolicy dzisiaj, wykop już chyba gotowy i budują poziom -1. Zdecydowanie ruszyła budowa.

plaszak
Posty: 357
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 30 kwie 2021, 0:17

Trabb pisze:Byłem w okolicy dzisiaj, wykop już chyba gotowy i budują poziom -1. Zdecydowanie ruszyła budowa.

Masz może jakieś zdjęcia z budowy. Ostatnio nie miałem okazji być w okolicy, a chętnie bym zobaczył, jak to wygląda.


Trabb
Posty: 91
Rejestracja: 15 lut 2020, 22:53

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Trabb » 30 kwie 2021, 10:49

plaszak pisze:
Trabb pisze:Byłem w okolicy dzisiaj, wykop już chyba gotowy i budują poziom -1. Zdecydowanie ruszyła budowa.

Masz może jakieś zdjęcia z budowy. Ostatnio nie miałem okazji być w okolicy, a chętnie bym zobaczył, jak to wygląda.

Niestety nie zrobiłem zdjęć bo byłem tylko przejazdem.

plaszak
Posty: 357
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 07 maja 2021, 10:32

Ma ktoś może jakieś w miarę aktualne zdjęcia z budowy osiedla City Vibe? Zaczęło już może coś wychodzić ponad poziom gruntu, czy nadal jeszcze nie?



Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości