Dylatacja w miejscu łączenia ścian / czy to standard / jak często się pojawiają - City Vibe Kraków

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Nexity. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
druh90
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2023, 15:40

Dylatacja w miejscu łączenia ścian / czy to standard / jak często się pojawiają - City Vibe Kraków

Postautor: druh90 » 02 lut 2023, 15:45

Dzień dobry,

Myślę nad zakupem mieszkania na Myśliwskiej 68 i dziś dostałem techniczną rozpiskę standardu wykończenia.
Pojawiło mi się pytanie do osób mieszkających w etapie I jak i do osób interesujących się tematem, czy te dylatacje to standard w nowym budownictwie i jak często się pojawiają?

Obrazek

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam,
Druh


plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Dylatacja w miejscu łączenia ścian / czy to standard / jak często się pojawiają - City Vibe Kraków

Postautor: plaszak » 02 lut 2023, 16:15

druh90 pisze:Pojawiło mi się pytanie do osób mieszkających w etapie I jak i do osób interesujących się tematem, czy te dylatacje to standard w nowym budownictwie i jak często się pojawiają?

Tak, dylatacje to standard, możliwe, że gdyby ich nie było, to nabywca mieszkania byłby mniej zadowolony (problemy z pękaniem ścian). Jeżeli chodzi o to, czy dylatacje są problemem przy wykańczaniu mieszkania, to nie powinno to mieć żadnego znaczenia.

druh90
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2023, 15:40

Re: Dylatacja w miejscu łączenia ścian / czy to standard / jak często się pojawiają - City Vibe Kraków

Postautor: druh90 » 20 mar 2023, 10:34

Cześć,

Dzięki za informacje odnośnie dylatacji!
A czy ktoś orientował się odnośnie materiałów użytych do budowy i jak to wygląda względem innych krakowskich inwestycji?

Pozdrawiam,
druh90


neo
Posty: 445
Rejestracja: 13 sty 2016, 23:39

Re: Dylatacja w miejscu łączenia ścian / czy to standard / jak często się pojawiają - City Vibe Kraków

Postautor: neo » 13 wrz 2023, 17:51

druh90 pisze:A czy ktoś orientował się odnośnie materiałów użytych do budowy i jak to wygląda względem innych krakowskich inwestycji?

Jest trochę zdjęć z budowy osiedla City Vibe, więc można podejrzeć, chyba silikaty i żelbet, więc niezła kombinacja.



Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości