Ceny mieszkań w inwestycji River View Kraków (etap III osielda City Vibe)

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Nexity. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Katarzyna-krk
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2023, 13:26

Ceny mieszkań w inwestycji River View Kraków (etap III osielda City Vibe)

Postautor: Katarzyna-krk » 07 maja 2023, 13:27

Dzień dobry, mnie również interesuje ta inwestycja. Czy orientuje się ktoś z Państwa jakie są ceny za m2?


BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Ceny mieszkań w inwestycji River View Kraków (etap III osielda City Vibe)

Postautor: BMX » 07 maja 2023, 16:10

Katarzyna-krk pisze:Dzień dobry, mnie również interesuje ta inwestycja. Czy orientuje się ktoś z Państwa jakie są ceny za m2?

Zależy od mieszkania, umiejscowienia w budynku i chyba piętra, ale cena metra kwadratowego mieszkania na Płaszowie w Krakowie w tej inwestycji zaczyna się gdzieś w okolicach 10 000 zł/m2 a kończy powyżej 11 000 zł/m2. Przynajmniej ja widziałem takie ceny, chyba nieźle, choć lokalizacja tego budynku też jest jakoś tam specyficzna, tak naprawdę, kto co lubi.

AGK
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2023, 18:58

Re: Ceny mieszkań w inwestycji River View Kraków (etap III osielda City Vibe)

Postautor: AGK » 08 maja 2023, 19:08

BMX pisze:
Katarzyna-krk pisze: Przynajmniej ja widziałem takie ceny, chyba nieźle, choć lokalizacja tego budynku też jest jakoś tam specyficzna, tak naprawdę, kto co lubi.


Co masz na myśli specyficzna? Chodzi Ci o otoczenie budynku?


BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Ceny mieszkań w inwestycji River View Kraków (etap III osielda City Vibe)

Postautor: BMX » 09 maja 2023, 12:00

AGK pisze:Co masz na myśli specyficzna? Chodzi Ci o otoczenie budynku?

Jest linia wysokiego napięcia, słupy, są kominy elektrociepłowni po drugiej stronie Wisły, na tyle duże, że jednak mocno odciskają swoje piętno na okolicy. No i Wisła, to jest plus, ale też sprawdziłbym, jakie jest tam ryzyko wystąpienia powodzi. Ale jak piszę, to mocno subiektywna ocena. Chętnie poznam tu pozytywy.

AGK
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2023, 18:58

Re: Ceny mieszkań w inwestycji River View Kraków (etap III osielda City Vibe)

Postautor: AGK » 09 maja 2023, 15:28

BMX pisze:
AGK pisze:Co masz na myśli specyficzna? Chodzi Ci o otoczenie budynku?

Jest linia wysokiego napięcia, słupy, są kominy elektrociepłowni po drugiej stronie Wisły, na tyle duże, że jednak mocno odciskają swoje piętno na okolicy. No i Wisła, to jest plus, ale też sprawdziłbym, jakie jest tam ryzyko wystąpienia powodzi. Ale jak piszę, to mocno subiektywna ocena. Chętnie poznam tu pozytywy.


Hmm, no tak to prawda. Zależy z której strony ktoś wybierze mieszkanie, bo mając ekspozycje okien na stronę północną to ma widok na lnie wysokiego napięcia (choć wg mnie i tak lepszy niż sąsiedzi po drugiej stronie z inwestycji lasówka bo ich bloki sa posadowione bliżej lini). Natomiast mieszkania z ekspozycją na południe mogą mieć widok na całe osiedle co według mnie jest fajną opcją. To samo się tyczy kominów, zależy które mieszkanie się wybierze :D
Może kiedyś przebudują linie i schowają pod powierzchnią. Patrząc jak ta okolica się rozwija to wszystko jest możliwe :D



Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość