Wykupienie dewelopera Nexity przez Develię / z czym może się wiązać dla osiedla City Vibe

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Nexity. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Wykupienie dewelopera Nexity przez Develię / z czym może się wiązać dla osiedla City Vibe

Postautor: BMX » 08 cze 2023, 13:55

Było o tym na forum mowa, że za 100 mln euro deweloper Develia przejmuje polską spółkę córkę francuskiego dewelopera Nexity, czyli tego, który w Krakowie stawia osiedle City Vibe w Płaszowie? Pewnie niewiele się zmieni dla nabywców mieszkań w etapach, które już są budowane. Ale ciekawi mnie, czy Develia zdecyduje się np. na podniesienie cen za mieszkania, albo czy nie zmieni jakoś radykalnie projektu osiedla? Albo nie będzie budowała w nieskończoność po jednym bloku. Generalnie to, co buduje ten deweloper w naszym mieście średnio mi się podoba, więc mam nadzieję, że ta transakcja nie będzie miała większego wpływu na to osiedle. Ale może ktoś ma jakieś konkretne informacje tu?


plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Wykupienie dewelopera Nexity przez Develię / z czym może się wiązać dla osiedla City Vibe

Postautor: plaszak » 27 lis 2023, 21:55

Pewnie jakoś dużo się nie zmieni, bo chyba projekt osiedla już bardzo się nie może zmienić, bo ludziom z pierwszych etapów coś obiecano. Ale czas pokaże. Bardziej mnie ciekawi czy będą jakieś zmiany w projektach, które jeszcze nie ruszyły, ale o tym pewnie nigdy się nie dowiemy.



Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość