Jakie są ceny nowych mieszkań w inwestycji Fredry 6 w Krakowie od Budimex Nieruchomości

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Fredry 6, za którą odpowiada deweloper Budimex Nieruchomości. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
trabel
Posty: 69
Rejestracja: 13 wrz 2019, 8:08

Jakie są ceny nowych mieszkań w inwestycji Fredry 6 w Krakowie od Budimex Nieruchomości

Postautor: trabel » 28 wrz 2020, 8:22

Ktos sie orientuje jak idzie im sprzedaz? jakie ceny za m2?


ragar
Posty: 442
Rejestracja: 01 maja 2015, 12:39

Re: Jakie są ceny nowych mieszkań w inwestycji Fredry 6 w Krakowie od Budimex Nieruchomości

Postautor: ragar » 28 wrz 2020, 15:37

trabel pisze:Ktos sie orientuje jak idzie im sprzedaz? jakie ceny za m2?

Dwa lata temu, jak inwestycja Fredry 6 ruszała w Krakowie ceny metra kwadratowego tam zaczynały się od trochę ponad 7 tys. zł, a kończyły nieco ponad 8 tys. zł, więc z dzisiejszej perspektywy całkiem nieźle. Ale pewnie znacznie to podrożało do tego czasu. Szkoda, że Budimex nie podaje cen na swojej stronie internetowej.

A rozmawiałeś już z biurem sprzedaży, daj znać jak będziesz wiedział za ile teraz sprzedają tam mieszkania.

Jyba
Posty: 14
Rejestracja: 04 lip 2018, 17:54

Re: Jakie są ceny nowych mieszkań w inwestycji Fredry 6 w Krakowie od Budimex Nieruchomości

Postautor: Jyba » 28 wrz 2020, 18:08

W Kwietniu tak to wyglądało:
Klucze na Grudzień 2022
Mieszkania ok 35 m, cena 11k/m2
Mieszkania ok 45 m, cena 9,1/m2
Miejsce w garażu podziemnym 39k
Miejsce na zewnątrz 25K

Ostatnio dzwoniłem aby dowiedzieć kiedy odbiór z 1 mieszkania i przy okazji zapytałem jak im idzie 2 etap, ile sprzedali, jakie ceny.
Sprzedali ok 30 %, a dzwoniąc w kwietniu nie wiem czy przypadkiem właśnie tyle nie mieli porezerwowanych, co by znaczyło ze bardzo słabo im idzie.
Ponadto zapytałem o cenę takich 45m (takie kupiłem za 7850 za m2, wiec chciałem porównanie usłyszeć) i już spadli z cenami bo coś od 8700 się zaczynało...Nie pamiętam dokładnie, ale generalnie wydaję mi się iż można się z nimi teraz mocno potargować.


StormSunny
Posty: 246
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:32

Re: Jakie są ceny nowych mieszkań w inwestycji Fredry 6 w Krakowie od Budimex Nieruchomości

Postautor: StormSunny » 29 wrz 2020, 1:06

Z Budimexem nic nie utargujesz. Od lat nie negocjują cen. Mogą sami zjechać, ale na bank nie w wyniku negocjacji indywidualnych. Po prostu nie ma na to szans.



Wróć do „Fredry 6 Kraków od Budimex Nieruchomości - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość