[Etap II] Sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Fredry 6 w Krakowie od Budimex

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Fredry 6, za którą odpowiada deweloper Budimex Nieruchomości. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Hakelbery
Posty: 65
Rejestracja: 12 sty 2021, 21:15

[Etap II] Sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Fredry 6 w Krakowie od Budimex

Postautor: Hakelbery » 25 sty 2021, 18:03

Ktoś się orientuje ile mieszkań jest sprzedanych w 2 etapie?? Bo te mieszkania dostępne na ich stronie średnio maja się do rzeczywistości.


BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: [Etap II] Sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Fredry 6 w Krakowie od Budimex

Postautor: BMX » 28 sty 2021, 2:51

Hakelbery pisze:Ktoś się orientuje ile mieszkań jest sprzedanych w 2 etapie?? Bo te mieszkania dostępne na ich stronie średnio maja się do rzeczywistości.

To jest chyba tak, że Budimex sam nie udostępnia takich informacji, zdarzyło mi się chyba tak, że jak pytałem o jakieś mieszkanie, to odesłali mi też jeszcze takie, których nie było pokazanych na stronie. Może to jakieś niedopatrzenie z mojej strony, ale miałem wrażenie, że nie ma tam pełnej informacji. A jeżeli podają, to trzeba by policzyć liczbę mieszkań zaplanowanych w II etapie osiedla Fredry 6 i odjąć od tego te, które są jeszcze w ofercie.

BeataS.
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2021, 13:38

Re: [Etap II] Sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Fredry 6 w Krakowie od Budimex

Postautor: BeataS. » 30 kwie 2021, 14:35

Dzień dobru, wstępnie zarezerwowałam mieszkanie w 2 etapie...propozycje , które dostałam od Budimexu to dokładnie to co było dostępne na stronie...Myślicie Państwo , że są dostępne jeszcze jakieś inne mieszkania, które nie są wykazane na stronie?


BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: [Etap II] Sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Fredry 6 w Krakowie od Budimex

Postautor: BMX » 01 maja 2021, 23:39

BeataS. pisze:Dzień dobru, wstępnie zarezerwowałam mieszkanie w 2 etapie...propozycje , które dostałam od Budimexu to dokładnie to co było dostępne na stronie...Myślicie Państwo , że są dostępne jeszcze jakieś inne mieszkania, które nie są wykazane na stronie?

Można sprawdzić w księdze wieczystej i zobaczyć, które mieszkania mają już wpisy związane z podpisaniem umowy deweloperskiej. Ale to oczywiście nie da 100% pewności, że nie są sprzedane. Deweloper może dowolnie kształtować swoją ofertę i zostawić jakieś mieszkania "na później".

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: [Etap II] Sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Fredry 6 w Krakowie od Budimex

Postautor: BMX » 01 maja 2021, 23:41

BeataS. pisze:Dzień dobru, wstępnie zarezerwowałam mieszkanie w 2 etapie

A w ogóle, to jakie widzisz wady i zalety osiedla Fredry 6 w Krakowie? Dlaczego zdecydowałaś się na zrobienie tam rezerwacji?

BeataS.
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2021, 13:38

Re: [Etap II] Sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Fredry 6 w Krakowie od Budimex

Postautor: BeataS. » 02 maja 2021, 2:16

BMX pisze:
BeataS. pisze:Dzień dobru, wstępnie zarezerwowałam mieszkanie w 2 etapie

A w ogóle, to jakie widzisz wady i zalety osiedla Fredry 6 w Krakowie? Dlaczego zdecydowałaś się na zrobienie tam rezerwacji?

W mojej opinii, a wydaje mi się że znam Kraków dobrze, bo tu się urodziłam, choć bardziej w centrum...ale ostatnie 20 lat mieszkam właśnie na południu miasta...od Łagiewniki...przez Borek...i jeszcze dalej...zalet więcej niż wad..zwłaszcza w przypadku 1 i 2 etapu. Zalety: ładne zagospodarowanie, niska zabudowa, spory kawałek zarówno od torów jak i Turowicza....dobra lokalizacja zarówno do zamieszkania /galeria, tereny spacerowe od Kaminskiego po Wielicką, blisko do centrum, komunikacja miejska, dogodny wylot na obwodnicę/ jak i pod inwestycję i wynajem, bo blisko biurowce, a i na Ruczaj jak trasę Łagiewnicką skończą rzut beretem. Minusy..hmmm...kwestia przyszłości przejazdu przez tory na Fredry troche niepokojąca, choc dla mnie nie priorytetowa bo będę dojeżdżać z innej strony....na pewno coś jeszcze wyjdzie....ale w porównaniu z innymi inwestycjami w Krakowie ta wypada nieźle .



Wróć do „Fredry 6 Kraków od Budimex Nieruchomości - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości