Dojście do Ronda Matecznego z osiedla Fredry 6 od Budimex Nieruchomości

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Fredry 6, za którą odpowiada deweloper Budimex Nieruchomości. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Fred
Posty: 31
Rejestracja: 22 gru 2020, 10:39

Dojście do Ronda Matecznego z osiedla Fredry 6 od Budimex Nieruchomości

Postautor: Fred » 13 maja 2021, 11:07

Hej, jaką drogę najlepiej wybrać, żeby dostać się z osiedla do Ronda Matecznego? Chodzi o dojście piechotą, może wariant szybki i wariant przyjemny, jeżeli taki w ogóle istnieje. Ja zwykle chodzę w stronę Pętli Łagiewniki i później Wadowicką, ale może jest jakaś lepsza opcja, którą byście polecali?


kokos
Posty: 59
Rejestracja: 14 lip 2016, 12:46

Re: Dojście do Ronda Matecznego z osiedla Fredry 6 od Budimex Nieruchomości

Postautor: kokos » 13 maja 2021, 12:48

Fred pisze:Hej, jaką drogę najlepiej wybrać, żeby dostać się z osiedla do Ronda Matecznego? Chodzi o dojście piechotą, może wariant szybki i wariant przyjemny, jeżeli taki w ogóle istnieje. Ja zwykle chodzę w stronę Pętli Łagiewniki i później Wadowicką, ale może jest jakaś lepsza opcja, którą byście polecali?


Wydaje mi się, że na tę chwilę to nie ma innego sensownego dojścia. Być może pojawi się taka, jeżeli miasto zrealizuje drugą część kładki od stacji do ul. Łagiewnickiej. Chociaż i tak wydaje mi się, że to będzie raczej alternatywa dla urozmaicenia sobie drogi, niż lepszy wariant.



Wróć do „Fredry 6 Kraków od Budimex Nieruchomości - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości