Fredry 6 Kraków (Etap 4) / deweloper Spravia - informacje i zdjęcia z budowy

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Fredry 6, za którą odpowiada deweloper Budimex Nieruchomości. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
goodm
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2021, 10:51

Fredry 6 Kraków (Etap 4) / deweloper Spravia - informacje i zdjęcia z budowy

Postautor: goodm » 04 mar 2023, 22:11

Jest ktoś kto zakupił mieszkanie z Etapu 4? Nie ma najnowszych zdjęć z budowy (ostatnie z Grudnia), a ciekawi mnie jak tam idzie. Nie mam możliwości podjechać i obejrzeć w najbliższym czasie. Ktoś coś widział? :)

Przy okazji jak się zapatrujecie na mieszkanie w tych okolicach oraz jakie opinie o developerze? Miałem kupować z wcześniejszego etapu, ale ostatecznie się nie zdecydowałem (wiem żałować, szczególnie pieniędzy).


iti
Posty: 1185
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Fredry 6 Kraków (Etap 4) / deweloper Spravia - informacje i zdjęcia z budowy

Postautor: iti » 05 mar 2023, 16:43

goodm pisze:Jest ktoś kto zakupił mieszkanie z Etapu 4? Nie ma najnowszych zdjęć z budowy (ostatnie z Grudnia), a ciekawi mnie jak tam idzie. Nie mam możliwości podjechać i obejrzeć w najbliższym czasie. Ktoś coś widział?

Też bym chętnie zobaczył, jak idzie ta budowa tam i jak finalnie będą rozmieszczone te bloki z IV etapu, jak to będzie np. względem tego biurowca na Fredry. No i czy zabrali się wreszcie za budowę tej drogi pod osiedlem.

iti
Posty: 1185
Rejestracja: 30 wrz 2015, 23:47

Re: Fredry 6 Kraków (Etap 4) / deweloper Spravia - informacje i zdjęcia z budowy

Postautor: iti » 05 mar 2023, 16:45

A o samym deweloperze Spravia, zainspirowany tym pytaniem, dodałem temat na forum: Deweloper Spravia - opinie, może znajdzie się więcej osób które podzielą się doświadczeniem. Ja kupiłem mieszkanie od tej firmy zanim została przejęta przez obecnego właściciela.


goodm
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2021, 10:51

Re: Fredry 6 Kraków (Etap 4) / deweloper Spravia - informacje i zdjęcia z budowy

Postautor: goodm » 14 mar 2023, 9:41

Juz nie trzeba sie wybierac do Krakow, najnowsze zdjecia z budowy juz na stronie ;)
fredry6.pl/e4/zdjecia-z-budowy

Fred
Posty: 31
Rejestracja: 22 gru 2020, 10:39

Re: Fredry 6 Kraków (Etap 4) / deweloper Spravia - informacje i zdjęcia z budowy

Postautor: Fred » 14 mar 2023, 16:46

goodm pisze:Juz nie trzeba sie wybierac do Krakow, najnowsze zdjecia z budowy juz na stronie

Faktycznie, bloki już stoją, jeszcze okna, elewacje i będzie to jakoś wyglądało. Będzie jeszcze jakiś kolejny etap tego osiedla?

goodm
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2021, 10:51

Re: Fredry 6 Kraków (Etap 4) / deweloper Spravia - informacje i zdjęcia z budowy

Postautor: goodm » 27 mar 2023, 12:45

Z tego co wiem to przeskoczyli Etap 3, tylko nie wiem czy nie ten etap będzie dostępny w sprzedaży.

kokos
Posty: 59
Rejestracja: 14 lip 2016, 12:46

Re: Fredry 6 Kraków (Etap 4) / deweloper Spravia - informacje i zdjęcia z budowy

Postautor: kokos » 31 mar 2023, 11:13

Faktycznie, bloki już stoją, jeszcze okna, elewacje i będzie to jakoś wyglądało. Będzie jeszcze jakiś kolejny etap tego osiedla?[/quote]

W tej chwili trwa budowa jednocześnie etapu III i IV. Etap IV przeznaczony jest do sprzedaży, natomiast etap III (budynki wzdłuż ul. Turowicza) Spravia przeznaczy na wynajem, prowadzony przez swoją spółkę za to odpowiedzialną.
Oba budowane etapy są już ostatnimi. Plan oddania do użytku szacowany jest na II kw. 2024 r.

Droga łącząca ul. Fredry z ul. Przyjaźni P-W jeszcze nie powstała. Gdzieś widziałem, że 8 marca Wydział Architektury wszczął postępowanie w sprawie wydania ZRID. Na takie zezwolenie czeka się kilka miesięcy, a następnie trzeba znaleźć kasę na budowę (chociaż słyszałem, że na tę drogę finansowanie jest już zabezpieczone).



Wróć do „Fredry 6 Kraków od Budimex Nieruchomości - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości