Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: bon » 07 paź 2020, 0:01

Byłem ostatnio przyjrzeć się temu, jak to wygląda i prace trwają już na całego.

Obrazek

Jest już wykop wybetonowany na dnie, widać też po jego bokach specjalne ścianki i rozpierające je specjalne rury.

Obrazek

Jak robiłem zdjęcia, to stawiali akurat żurawia, czyli pewnie teraz już stoi cały i zaczął pracę na budowie.

Obrazek

W innym miejscu jeszcze te ścianki ustawiają. A w tle widać infrastrukturę kolejową, nie wszystkie mieszkania będą narażone na uciążliwości związane z torami, bo jest od nich dosyć daleko.


luc
Posty: 659
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: luc » 07 paź 2020, 19:14

Faktycznie robota idzie na całego, ale jednak ta linia kolejowa jest całkiem blisko. Nie wiem ile ma tam być wszystkich etapów i jak mają być rozłożone, ale wydaje się, że to spory teren jest, więc pewnie część bloków nie będzie narażonych na uciążliwości od linii kolejowej przy Stacji Bonarka oraz od ul. Turowicza.

figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: figiel » 14 paź 2020, 18:51

Ja zdecydowałam się kupić tam mieszkanie :) Zależy kto czego szuka, ja akurat mam pracę w okolicy no i ogólnie okolica mi odpowiada. Oczywiście byłam przed zakupem nawet się smiałam ze mnie wezmą za dziwaka ale stałam i sluchałam.... Pociągu nie słychac chyba że trąbi..., tory są nowe wyremontowane. A szum ulicy no cóż uroki krakowa :)


ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: ania888 » 15 paź 2020, 20:37

Też się zastanawiam nad tym osiedlem, bo jest blisko park, a to rzadkość w dzisiejszych czasach :)

Joanna Wróbel
Posty: 18
Rejestracja: 12 paź 2020, 11:21

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: Joanna Wróbel » 03 lis 2020, 21:02

bon pisze:Byłem ostatnio przyjrzeć się temu, jak to wygląda i prace trwają już na całego.

fajnie, że są zdjęcia, można sobie podpatrzeć. Czekam z niecierpliwością, ale kilometry uniemożliwiają mi taką małą inwigilację.
prosimy o więcej! :D
jeśli chodzi o tą linię kolejową, to wg mnie jest plusem.
I tak dużo czasu spędzam na dojazdach w samochodzie, a tak to będę mieć podwózkę rzut beretem od firmy.

luc
Posty: 659
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: luc » 04 lis 2020, 9:49

Faktycznie w tej lokalizacji to jest całkiem niezłe pod względem skomunikowania, że jest po sąsiedzku z osiedlem Bonarka Living stacja kolejowa, być może kiedyś będzie to element systemu transportu w mieście i bliskich okolicach, podobnie jak np. w Warszawie.

quba
Posty: 8
Rejestracja: 08 wrz 2020, 21:48

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: quba » 04 lis 2020, 15:00

luc pisze:Faktycznie w tej lokalizacji to jest całkiem niezłe pod względem skomunikowania, że jest po sąsiedzku z osiedlem Bonarka Living stacja kolejowa, być może kiedyś będzie to element systemu transportu w mieście i bliskich okolicach, podobnie jak np. w Warszawie.

My właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na tą lokalizację. Teraz dojeżdżam z Wieliczki SKA do Centrum, a tutaj przystanek będzie bardzo blisko.

Myślę, że w ciągu najbliższych kilku lat SKA zyska w Krakowie podobna range jak metro w Warszawie lub koleje podmiejskie/miejskie na zachodzie. Władze Krakowa nie bez powodu wypychają ruch samochodowy z centrum - patrz np. Dietla czy Krakowska. Pewnie zaraz przyjdzie czas na Starowislna i inne ulice. Do tego dojdą obostrzenia emisji spalin i będziemy zmuszeni przesiąść się na rowery lub korzystać z transportu publicznego.

figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: figiel » 24 lis 2020, 12:01

Czy ktoś z odwiedzających forum kupił już mieszkanie w tej inwestycji? :)


raszka
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2020, 8:43

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: raszka » 25 lis 2020, 8:45

Tak:) przekonała nas cena i możliwości komunikacyjne. Echo to duży sprawdzony deweloper.

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: bon » 27 lis 2020, 10:03

raszka pisze:Tak:) przekonała nas cena i możliwości komunikacyjne. Echo to duży sprawdzony deweloper.

A jak przebiegał sam proces podpisywania umowy z deweloperem? Wszystko szło gładko, dostaliście wszystkie informacje? Udało się coś ponegocjować odnośnie ceny?



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość