Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
rannet
Posty: 9
Rejestracja: 06 gru 2020, 9:24

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: rannet » 14 lut 2021, 8:51

Czyli ten budynek korporacyjny zaczęli budować? Z tego co widzę po zdjęciach.


Raszka0
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2021, 18:11

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: Raszka0 » 22 lut 2021, 9:22

Byłam wczoraj obok budowy, w budynku tzw korporacyjnym wyłonił się parter, u nas buduje się trzecie piętro. Nie wiem czy to moje subiektywne odczucie, że parter w budynku korporacyjnym jest wyżej niż w budynku obok? W każdym razie prace nieustannie, bez względu na pogodę posuwają się do przodu

timmons
Posty: 136
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:06

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: timmons » 22 lut 2021, 10:39

Zauważyłem, że plan mówi, że jest to budynek „B”.

Jakie są inne budynki? Czy zasłonią widoki?


fakemail10
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2021, 15:38

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: fakemail10 » 22 lut 2021, 15:41

timmons pisze:Zauważyłem, że plan mówi, że jest to budynek „B”.

Jakie są inne budynki? Czy zasłonią widoki?

W tej inwestycji będzie 4 budynki. "A" to pewnie ten Resi4Rent. Pozostałe 2 ("C" i "D"), rozpoczęcie ich budowy ma zacząć się prawdopodobnie w połowie bieżącego roku.

figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: figiel » 23 mar 2021, 18:15

Orientuje sie ktoś jak wygląda harmonogram budowy? Oddanie ma być w listpadzie i tak się zastanawiam czy zdarza?

ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: ania888 » 25 mar 2021, 23:14

Mysle, ze nie powinni Ci robic problemu jesli w biurze sprzedazy poprosisz o takie informacje, czy występują opoznienia zwiazane z budowa. Oddanie ma nie byc przypadkiem w I kwartale 2022?

Nowy
Posty: 1673
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: Nowy » 11 maja 2021, 0:41

Byłem ostatnio w tej okolicy i zrobiłem kilka zdjęć, choć z za torów.

Obrazek

Przyznam, że komunikacyjnie sporo się dzieje w tej okolicy, jest linia kolejowa, jest i estakada, z części mieszkań widok chyba nie będzie jakiś powalający.

Obrazek

Ale chyba każdy kupujący zdaje sobie z tego sprawę. Przy czym Turowicza z dołu, z okolic wiaduktu wydaje się nie być jakaś bardzo głośna.

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: bon » 04 cze 2021, 1:00

incinerator pisze:Na budynku pojawiła się już wiecha.

Dzięki za zdjęcie, nieźle to zaczyna wyglądać. Wiesz może jakiej firmy okna zostały wstawione w bloku, bo widzę, że już są.


bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: bon » 04 cze 2021, 13:25

incinerator pisze:Niestety nie, wiem tylko że trzyszybowe.

A nie wiesz, czy poza otwieraniem, okna będzie można także uchylić w pionie?

ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: Budowa osiedla Bonarka Living w Krakowie przed dewelopera Echo Investment - zdjęcia / opinie / informacje

Postautor: ania888 » 10 cze 2021, 23:23

incinerator pisze:Na budynku pojawiła się już wiecha.

Obrazek


To budynek C jest juz w polowie wybudowany? Ruszyli juz cos z budynkiem D?



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości