Informacje / tablice informacyjne o inwestycji Bonarka Living Kraków od Echo Investment

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Informacje / tablice informacyjne o inwestycji Bonarka Living Kraków od Echo Investment

Postautor: bon » 07 paź 2020, 19:21

A tu tablica informacyjna na temat budowy osiedla Bonarka Living w Krakowie, na której można znaleźć podstawowe informacje o tej budowie.

Obrazek

Czyli adres to będzie ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej / ul. Puszkarska.

Obrazek

Tylko chyba im się rok pomieszał, kiedy podawali termin zakończenia robót budowanych.


bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Informacje / tablice informacyjne o inwestycji Bonarka Living Kraków od Echo Investment

Postautor: bon » 07 paź 2020, 19:22

I chyba zrobiłem tylko zdjęcia tablic informacyjnych odnoszących się do budynku "B", faktycznie widziałem jeszcze jakieś przy innej części działki, pewnie te odnosiły się do budynku "A". Może ktoś ma ich zdjęcia i podzieli się nimi na forum?

Joanna Wróbel
Posty: 18
Rejestracja: 12 paź 2020, 11:21

Re: Informacje / tablice informacyjne o inwestycji Bonarka Living Kraków od Echo Investment

Postautor: Joanna Wróbel » 15 paź 2020, 21:09

bon pisze:
Tylko chyba im się rok pomieszał, kiedy podawali termin zakończenia robót budowanych.


:D :D :D
takie tempo to chyba tylko z pomocą polsatowej ekipy "Nasz nowy dom"


ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: Informacje / tablice informacyjne o inwestycji Bonarka Living Kraków od Echo Investment

Postautor: ania888 » 14 lis 2020, 23:37

Joanna Wróbel pisze:
bon pisze:
Tylko chyba im się rok pomieszał, kiedy podawali termin zakończenia robót budowanych.

:D :D :D
takie tempo to chyba tylko z pomocą polsatowej ekipy "Nasz nowy dom"

No mała "literówka" na tablicy informacyjnej ;)

Joanna Wróbel - i najlepiej żeby były gotowe pod klucz :lol:

Joanna Wróbel
Posty: 18
Rejestracja: 12 paź 2020, 11:21

Re: Informacje / tablice informacyjne o inwestycji Bonarka Living Kraków od Echo Investment

Postautor: Joanna Wróbel » 27 lis 2020, 9:47

Joanna Wróbel - i najlepiej żeby były gotowe pod klucz :lol:

:lol: :lol: :lol:
tiaaa...
i do tego za free ;)
chociaż ja te moje mieszkanko chyba lepiej ogarnę, z całym szacunkiem do ekipy z tego programu :)
Wierzę, że Echo zakończy tę budowę bez poślizgu:)

ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: Informacje / tablice informacyjne o inwestycji Bonarka Living Kraków od Echo Investment

Postautor: ania888 » 30 lis 2020, 14:22

Dlatego warto na odbiór zabrać ze sobą fachowca ;)



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość