Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: bon » 16 paź 2020, 0:26

Orientujecie się może jak będzie z usługami na osiedlu, czy deweloper zaplanował w blokach lokale usługowe dla mieszkańców? Moim zdaniem bardzo by się przydały, bo mieć piekarnie, mały spożywczak, albo nawet niewielkie przedszkole na miejscu, to byłaby bardzo przydatna sprawa. Ktoś może o to pytał z biurze sprzedaży mieszkań, jakie mają plany?


Joanna Wróbel
Posty: 18
Rejestracja: 12 paź 2020, 11:21

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: Joanna Wróbel » 03 lis 2020, 21:17

mi to się wydaje, że jeśli juz to na ostatnim etapie coś pomyślą.
z doswiadczenia wiem, że jednak musi trochę więcej potencjalnych klientów tam mieszkać, żeby się to opłaciło.
Na szczęście centrum handlowe nieopodal więc... :)

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: bon » 04 lis 2020, 9:53

To prawda, że do Bonarki jest na tyle blisko, że można iść i po bułki na śniadanie tam. Choć w sumie minus taki, że nie jest to otwarte od wczesnych godzin rannych. Przy czym jakieś lokale na miejscu na pewno by się przydały, bo zawsze ulokuje się tam coś, co jest przydatne dla mieszkańców.


ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: ania888 » 06 lis 2020, 8:29

Cierpliwości, niech się najpierw pobudują, ale mysle że najemcy szybko się znajdą :)

optimistic
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2020, 0:03

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: optimistic » 12 lis 2020, 20:04

Z tego co wiem ma być tam przedszkole, fitness, przychodnia, itp., więc wszystko na miejscu.

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: bon » 12 lis 2020, 23:37

optimistic pisze:Z tego co wiem ma być tam przedszkole, fitness, przychodnia, itp., więc wszystko na miejscu.

A skąd takie informacje odnośnie tego, co znajdzie się w lokalach usługowych?

ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: ania888 » 14 lis 2020, 22:15

optimistic pisze:Z tego co wiem ma być tam przedszkole, fitness, przychodnia, itp., więc wszystko na miejscu.

Gdyby bylo przedszkole i silownia to byłoby super, ale to jeszcze sie może zmienić w trakcie.

Joanna Wróbel
Posty: 18
Rejestracja: 12 paź 2020, 11:21

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: Joanna Wróbel » 09 gru 2020, 10:15

zamieszkają rodziny z dziećmi to i przedszkole się pojawi :)


Hubert34
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2020, 16:25

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: Hubert34 » 09 gru 2020, 22:44

ania888 pisze:
optimistic pisze:Z tego co wiem ma być tam przedszkole, fitness, przychodnia, itp., więc wszystko na miejscu.

Gdyby bylo przedszkole i silownia to byłoby super, ale to jeszcze sie może zmienić w trakcie.


W jednym w biurowców za bonarką jest na parterze siłownia z małym basenem i jacuzzi - My Fitness Place. Nie wiem jaka jest potrzeba robienia oddzielnej siłowni w tej inwestycji, skoro do tamtej google maps pokazuje 450 metrów(5 min pieszo).

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: bon » 09 gru 2020, 23:15

Co do siłowni, do chyba rzadko takowe powstają w lokalach usługowych w blokach, ale jak ktoś napisał wyżej, jest całkiem blisko w biurowcach. A może w Bonarce kiedyś powstanie, jeżeli ktoś stwierdzi, że są mieszkańcy blisko i dałoby się na tym zarobić. Natomiast jeżeli chodzi o przedszkole, to takie rzeczy zdarzają się dosyć często, jeżeli będzie popyt, to powinna pojawić się także podaż. Przedszkole na osiedlu na pewno by się przydało, podobnie, jak żłobek.



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość