Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
optimistic
Posty: 10
Rejestracja: 26 paź 2020, 0:03

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: optimistic » 13 gru 2020, 23:52

bon pisze:
optimistic pisze:Z tego co wiem ma być tam przedszkole, fitness, przychodnia, itp., więc wszystko na miejscu.

A skąd takie informacje odnośnie tego, co znajdzie się w lokalach usługowych?

Z biura sprzedaży. Pytałam o usługi w pobliżu, bo zależało mi, żeby wszędzie było w miarę blisko. Być może chodziło też o te istniejące, to już bez znaczenia czy mam przedszkole w bloku czy 200 metrów dalej.


quba
Posty: 8
Rejestracja: 08 wrz 2020, 21:48

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: quba » 15 gru 2020, 16:38

Hubert34 pisze:
ania888 pisze:
optimistic pisze:Z tego co wiem ma być tam przedszkole, fitness, przychodnia, itp., więc wszystko na miejscu.

Gdyby bylo przedszkole i silownia to byłoby super, ale to jeszcze sie może zmienić w trakcie.

W jednym w biurowców za bonarką jest na parterze siłownia z małym basenem i jacuzzi - My Fitness Place. Nie wiem jaka jest potrzeba robienia oddzielnej siłowni w tej inwestycji, skoro do tamtej google maps pokazuje 450 metrów(5 min pieszo).

W biurowcach przy Bonarce jest dobre przedszkole "Pod Magnolia".
Jak my kupowaliśmy to w biurze sprzedaży mówili, że lokali usługowych nie będzie. I mam nadzieję, że dotrzymają słowa bo nie chce mieć żabki i dostaw bladym świtem. Kto mieszkał w pobliżu Ząbki czy innego Kefirka ten wie o czym pisze...

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: bon » 15 gru 2020, 22:33

A moim zdaniem szkoda, że nie będzie lokali usługowych na osiedlu, bo jednak mieć na miejscu jakąś piekarnię, sklep mięsny czy fryzjera, to spory plus, a jeszcze większy w czasie, w którym wiele osób pracuje zdalnie. Z dostawami jest tak, że jeżeli ktoś mieszka zaraz przy nich, to faktycznie mogą być lekko uciążliwe, ale jednak moim zdaniem lokale usługowe na osiedlu, to jednak plus. Wiem, że blisko jest Bonarka, ale to już jednak spacer.


kokos
Posty: 59
Rejestracja: 14 lip 2016, 12:46

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: kokos » 02 cze 2021, 8:49

biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/inpost-rozszerza-siec-lodowkomatow_41386.html

"InPost w najnowszym komunikacie przypomina o podjęciu długoterminowej współpracy z Echo Investment, w ramach której na osiedlach dewelopera będą stawiane paczkomaty. Następny powstanie na osiedlu Bonarka Living."

Denton
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2021, 23:55

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: Denton » 11 wrz 2021, 2:00

Pochodziłem tam ostatnio i jeden paczkomat już tam jest, zaraz po drugiej stronie ulicy Puszkarskiej, przy ścianie Bonarki. Może to jakiś inny.

Dla mnie dużą zaletą jest właśnie My Fitness Place zaraz przy inwestycji. Kiedyś chodziłem do Fitness Platinum, ale zniechęciłem się, bo kur.... mnie brała jak w zimie musiałem wszystkie łachy przebierać przed i po treningu i kurtke zimową upychać do szafki. A z Bonarka Living można by przez większość roku właściwie nawet już w stroju do ćwiczeń pobiec te parę metrów z domu na trening. Niestety My Fitness Place każe sobie płacić 110 zł za miesiąc (na wszystkie kluby). Mają taką przyjazną klientowi politykę, że nie możesz płacić za jeden klub, musisz mieć karnet na wszystkie, nawet jeśli z powyższych powodów nie chcesz innych i zależy ci tylko na możliwości odwiedzania jednego, w pobliżu. Dla porównania w Fitness Platinum można wybrać karnet na pojedynczy klub i płacić tylko 80 zł.

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: bon » 07 wrz 2022, 11:12

Jakieś żłobki / przedszkola by się też przydały na osiedlu. To dobra opcja, móc dziecko podrzucić na miejscu, a nie jeździć z nim gdzieś daleko.

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Lokale usługowe na osiedlu Bonarka Living w Krakowie od Ech Investment

Postautor: plaszak » 02 mar 2023, 9:54

Są już jakieś usługi w ramach osiedla, czy po wszystko trzeba chodzić do Bonarki?



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość