Dojazd do centrum Krakowa z osiedla Bonarka Living / czas i możliwości dojazdu w stronę centrum

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
kokos
Posty: 59
Rejestracja: 14 lip 2016, 12:46

Re: Dojazd do centrum Krakowa z osiedla Bonarka Living / czas i możliwości dojazdu w stronę centrum

Postautor: kokos » 17 mar 2021, 11:18

Pod wiaduktem jest tablica informacyjna Budimexu o przebudowie skrzyżowania z ul. Przyjaźni p-w. i budowie drogi. Orientuje się ktoś o który dokładnie odcinek drogi chodzi? Czy to odcinek drogi równoległy do ul. Turowicza na długości inwestycji Fredry 6 czy prostopadły dochodzący do ul. Fredry?


rabbit321
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2021, 21:37

Re: Dojazd do centrum Krakowa z osiedla Bonarka Living / czas i możliwości dojazdu w stronę centrum

Postautor: rabbit321 » 17 mar 2021, 23:09

Prostopadły dochodzący do ul. Fredry

kokos
Posty: 59
Rejestracja: 14 lip 2016, 12:46

Re: Dojazd do centrum Krakowa z osiedla Bonarka Living / czas i możliwości dojazdu w stronę centrum

Postautor: kokos » 19 mar 2021, 14:10

rabbit321 pisze:Prostopadły dochodzący do ul. Fredry


A orientujesz się może jak długi odcinek drogi zbudują, bo raczej nie do samej ul. Fredry? Z tego co wiem to miasto ma to budować. Pytanie kiedy doczekamy się całej drogi.


rabbit321
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2021, 21:37

Re: Dojazd do centrum Krakowa z osiedla Bonarka Living / czas i możliwości dojazdu w stronę centrum

Postautor: rabbit321 » 19 mar 2021, 14:23

kokos pisze:
rabbit321 pisze:Prostopadły dochodzący do ul. Fredry


A orientujesz się może jak długi odcinek drogi zbudują, bo raczej nie do samej ul. Fredry? Z tego co wiem to miasto ma to budować. Pytanie kiedy doczekamy się całej drogi.

osiedlebonarka.pl/lokalizacja na mapce jest informacja, że do ul. Fredry, ale nie wiem kiedy ma to nastąpić.

Karoleq
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 12:17

Re: Dojazd do centrum Krakowa z osiedla Bonarka Living / czas i możliwości dojazdu w stronę centrum

Postautor: Karoleq » 04 maja 2022, 17:49

Orientujecie się może jak wygląda sytuacja z dojazdem SKA2 z przystanku Kraków Bonarka do Krakowa Głównego? Obecnie większość kursów jest do Krakowa Podgórze. Czy to sytuacja tymczasowa? Jeśli tak to kiedy do Głównego będzie można jeździć częściej bezpośrednio? Nie mogę w internecie znaleźć informacji na ten temat

bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Dojazd do centrum Krakowa z osiedla Bonarka Living / czas i możliwości dojazdu w stronę centrum

Postautor: bon » 29 wrz 2022, 12:19

Ja mam nadzieję, że coś się zmieni wreszcie, jak skończą budowa nowe mosty kolejowe na Wiśle i estakadę na Grzegórzkach, wtedy powinna odpowiednio wzrosnąć przepustowość tej linii, więc może i do Dworca Głównego więcej pociągów dojedzie. A może udało Ci się znaleźć jakieś dodatkowe informacje na ten temat?



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości