Rury / przyłącza instalacyjne na ścianie czy wkute - osiedle Bonarka Living Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Rury / przyłącza instalacyjne na ścianie czy wkute - osiedle Bonarka Living Kraków

Postautor: bon » 22 gru 2020, 10:37

Widziałem, że ostatnio deweloperzy coraz częściej pozostawiają rury / przyłącza wodne i kanalizacyjne na ścianie, nie wkuwając ich. Orientujecie się może odnośnie tego, jak będzie na tym osiedlu? Rury będą w ścianach czy na ścianach? Osobiście wolałbym ten pierwszy wariant, bo później jest mniej zabawy przy wykończeniu mieszkania, a w sumie to nie wiem, co oni tam zaplanowali i jak. Ktoś może pytał o to w biurze dewelopera?


bon
Posty: 99
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:54

Re: Rury / przyłącza instalacyjne na ścianie czy wkute - osiedle Bonarka Living Kraków

Postautor: bon » 14 lut 2021, 18:31

Podbijam temat, wie ktoś może jak ma sprawa przyłączy wyglądać, czy będą poprowadzone po powierzchni ścian, czy wkute w nie?

raszka
Posty: 8
Rejestracja: 25 lis 2020, 8:43

Re: Rury / przyłącza instalacyjne na ścianie czy wkute - osiedle Bonarka Living Kraków

Postautor: raszka » 22 lut 2021, 12:02

Dziś rozmawiałam, piony są na zewnątrz, nie wkute



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość