Strona 1 z 1

Odgrodzenie terenu osiedla / czy osiedle Bonarka Living będzie ogrodzone

: 22 kwie 2021, 21:00
autor: miskowo
Czy posiadacie Państwo informacje, czy teren osiedla będzie w jakikolwiek sposób odgrodzony od strony ulicy/chodnika? Z informacji przekazanych przez Dewelopera, osiedle na pewno nie będzie osiedlem zamkniętym, ale może planowane są jakieś żywopłoty czy inne zabezpieczenia dla mieszkańców?

Re: Odgrodzenie terenu osiedla / czy osiedle Bonarka Living będzie ogrodzone

: 22 kwie 2021, 21:40
autor: bon
W Krakowie aktualnie obowiązuje Uchwała Krajobrazowa, w które zapisany jest m.in. zakaz grodzenia osiedli mieszkaniowych. Ale wydaje się, że żywopłot wzdłuż chodnika, to chyba nie jest ogrodzenie i nie podlega pod to. Tyle, że pewnie chwilę trzeba będzie zaczekać, żeby wyrósł.

Re: Odgrodzenie terenu osiedla / czy osiedle Bonarka Living będzie ogrodzone

: 22 kwie 2021, 22:07
autor: miskowo
Dzięki z odpowiedź ;) Jeśli z inicjatywy Dewelopera nie zostaną posadzone rośliny, to być może zawiąże się jakaś wspólnota, która wspólnymi siłami posadzi kilka krzaczków ;) Wydaje mi się, że byłby to dość ciekawy pomysł zarówno ze względów bezpieczeństwa jak i tych estetycznych ;)