[Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

[Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: figiel » 08 paź 2021, 14:23

Dla wszystkich zainteresowanych budynkiem B dzisiaj otrzymałam informację ze rozpoczęcie przekazania mieszkań planowane jest na pierszy tydzień grudnia :)


kolasek79
Posty: 17
Rejestracja: 14 kwie 2021, 11:41

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: kolasek79 » 08 paź 2021, 15:14

To super wiadomość...Tak naprawdę przekazanie kluczy już za chwilę....Czas szybko płynie ;)

Vania
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2021, 19:59

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Vania » 08 paź 2021, 23:46

Fajnie, że się sprężyli, bo część osób będzie miało całkiem przyzwoity prezent na święta :) Rozpoczęcie przekazania kluczy, czyli nie wszyscy dostaną?


ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: ania888 » 09 paź 2021, 19:33

Vania pisze:Fajnie, że się sprężyli, bo część osób będzie miało całkiem przyzwoity prezent na święta :) Rozpoczęcie przekazania kluczy, czyli nie wszyscy dostaną?

Pewnie chodzi o to, że mieszkań jest sporo i z każdym nabywcą trzeba umówić się indywidualnie na odbiór, a będzie też w grudniu przerwa świąteczna, więc niektórzy otrzymają klucze w nowym roku - tak myślę. ;)

kolasek79
Posty: 17
Rejestracja: 14 kwie 2021, 11:41

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: kolasek79 » 11 paź 2021, 16:27

Każdy mieszkaniec "nowy" wie o tym kiedy dostanie klucze. A to że czasami są jakieś przesunięcia to myślę, że wszędzie tak jest i to jest wkalkulowane jesli chodzi o kupno mieszkania ;)

Vania
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2021, 19:59

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Vania » 12 paź 2021, 20:06

Jasne, zgadzam się :) Myślę, że skoro i tak już czeka się na to wymarzone mieszkanie, to te kilka tygodnie faktycznie nie robi różnicy, tylko żyje się świadomością, że już niedługo przeprowadzka :)

kolasek79
Posty: 17
Rejestracja: 14 kwie 2021, 11:41

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: kolasek79 » 13 paź 2021, 15:53

Ja też tak uważam, poza tym jest to deweloper na którym moim zdaniem można polegać.

ania888
Posty: 81
Rejestracja: 11 paź 2020, 23:07

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: ania888 » 17 paź 2021, 18:00

Vania pisze:Jasne, zgadzam się :) Myślę, że skoro i tak już czeka się na to wymarzone mieszkanie, to te kilka tygodnie faktycznie nie robi różnicy, tylko żyje się świadomością, że już niedługo przeprowadzka :)


albo projektuje wnętrza ;) Dla mnie to najlepszy czas, wybieranie wszystkiego do aranżacji. Szybko ten czas oczekiwania na klucze zleci jeśli będziemy powoli organizować sobie przyszłe prace w mieszkaniu.


Vania
Posty: 22
Rejestracja: 12 kwie 2021, 19:59

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Vania » 17 paź 2021, 20:50

To fakt, zawsze na takim podekscytowaniu czas leci jakoś szybciej i będzie się już żyło tylko tym, że za chwilę przeprowadzka, co i jak urządzić w pierwszej kolejności. No pomijając już fakt taki, że grudzień w ogóle zazwyczaj bardzo szybko mija :)

figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: figiel » 18 paź 2021, 18:29

Dowiedziałam się jeszcze tylko, że w pierwszej kolejności klucze otrzymają ci którzy spłacili mieszkanie w 100% ;)
W sumie to ni wiem jak wygląda harmonogram dla innych mieszkań, natomiast ja mam wpłacić ostatnią ratę do końca października czyli przed oddaniem kluczy.



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość