[Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Bonarka Living, za którą odpowiada deweloper Echo Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
Hubert34
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2020, 16:25

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Hubert34 » 15 lis 2021, 15:48

Ktoś ma informację dlaczego wszystkie balkony zostały wykończone płytkami? Niektóre miały być pokryte żywicą .


Raszka0
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2021, 18:11

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: Raszka0 » 16 lis 2021, 13:10

Płytki? U nas i w większości miała być surowa płyta żelbetowa, tylko część balkonów miała być pokryta żywicą.

figiel
Posty: 28
Rejestracja: 14 paź 2020, 18:48

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: figiel » 16 lis 2021, 14:58

U mnie jest beton...


fakemail10
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2021, 15:38

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: fakemail10 » 17 lis 2021, 14:05

Pokryte żywicą miały być tylko i wyłącznie balkony "współdzielone" czyli te z przepierzeniami. Są na nich płytki, zamiast żywicy.

Od dewelopera dowiedziałem się tylko, że była zmiana. Z mojego punktu widzenia lepsza była żywica, aczkolwiek nic już nie zmienimy w tej kwestii.

rannet
Posty: 9
Rejestracja: 06 gru 2020, 9:24

Re: [Bud. B] Kiedy planowane są odbiory mieszkań od dewelopera na os. Bonarka Living w Krakowie

Postautor: rannet » 17 lis 2021, 22:56

Moi mili, na balkonach są płyty tarasowe. Rozwiązanie na które przechodzą deweloperzy/GW od jakiegoś czasu. Wiem bo działam z wieloma GW w tej sprawie i wykonuje im obróbki do takowych tarasów/balkonów.



Wróć do „Bonarka Living od Echo Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości